istanbul Kurye

istanbul kurye

istanbul kurye hizmetimizde sizlere kurumsal anlamda İstanbul motorlu kurye ihtiyaçlarını bünyemizde bulundurduğumuz 17 Motorlu kurye, 3 araçlı kurye, 5 yaya personel, 7 iç personelimiz ile sizlere kesintisiz hizmet sağlıyoruz.

istanbul kurye hizmetimizde sürekli bütün semt ve ilçeler de hazır motorlu personeller bulunduruyoruz. Personellerimiz üzerinde bulunan GPS Navigasyon sistemleri ile sizlere en yakında bulunan personelimizi yönlendirerek evraklarınızı çok hızlı şekilde sizden alıp daha sonra gideceği adrese göre gidecek istanbul kurye personelimiz ile gidilecek güzergaha gönderiyoruz.

İstanbul kurye hizmetimizde bütün semt ve ilçelerde hizmet veriyoruz. İstanbul da acil ihtiyaçlarınız çerçevesinde 30 Dakika ile 75 dakika arasında teslim ediyoruz.

Neden İstanbul Kurye ?

Çünkü acil sözleşme, döküman ve evraklarınızın gitmesi gereken her türlü emtiyaları hızlı şekilde götürüp İstanbul trafiğine takılmadan hemen teslimatını gerçekleştiriyoruz.

İstanbul kurye fiyatları ?

İstanbul kurye fiyatları bölgesel olarak değişmekle birlikte firmalarınıza özel olarak fiyat tarifesi hazırlamaktayız.

Nasıl kurye siparişi verebilirim ?

Web sitemizden sipariş formundan yada telefon numaralarımızdan 7/24 İstanbul kurye siparişi verebilirsiniz.

4 Yorumlar “istanbul Kurye

  1. Firmanızla yeni çalışmamıza rağmen bizlere vermiş olduğunuz çok hızlı evrak teslimatları için teşekkür ederim.

    Ayrıca anlayışlı personelize de ayrı bir teşekkür etmem gerekiyor…

    İYİ ÇALIŞMALAR

  2. Ay Başındaki toplu faturalarımı çok hızlı teslim ettiğiniz için teşekür etmek için web sitenize yazmak istedim. ayrıca web sitenizi çok beğendim…

  3. ACABA BAYRAMDA ÇALIŞIYORMUSUNUZ İSTANBUL İÇERİSİNDE BAYRAMIN 2.GÜNÜ BAZI MÜŞTERİLERİMİZİN EVİNE HEDİYELER GÖNDERMEK İSTİYORUZ. BU KONUDA BİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRSİNİZ. KONUYLA İLGİLİ BANA ULAŞIRSANIZ SEVİNİRİM.

    • Merhaba Ayşegül Hanım İletişim Bilgilerinizden Sizlere Gerekli Bilgi Ve Detaylar Gönderilmiştir. Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekür Ederiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir