Live Help Avrasya kurye ile İSTANBUL İçerisindeki kurye gönderilerini taşıyoruz. | Avrasya Express moto Kurye ltd şti

Kurye

kuryeYoğunlaşan İSTANBUL Şehir trafiğinde sizlerin çalışmış olduğunuz firmanızın yada sahibi olmuş olduğunuz firmalarınızın iş akışını hızlandırmak amacı ile ihtiyacınız olan KURYE Desteğini AVRASYA KURYE olarak sağlıyoruz.

Avrasya kurye yıllardan beri gelen Bilgi, Birikim ve Tecrübe ile firmalarınıza İSTANBUL içerisinde en az 45 dakika en fazla ise 75 dakika da motorlu kurye hizmeti sağlamaktadır.

Sizlerin bu ihtiyaçlarını karşılamak için firmamız tarafından sizlerin alacağı hizmete karşılık olarak ( Motorsikler, Araç, Bisiklet, Ticari araçlar vb. ) kullanım araçları ile sizlere kesintisiz olarak çözümleyici hizmetleri sunuyoruz.

KURYE NEDİR ?

Kurye firmanızın çok acil olan evrak, doküman, paket, koli, zarf, fatura, ürün, tahsilat gibi işlerinizin İSTANBUL içerisinde A2 ehliye sahip kask, motor montu, su geçirmez ayakkabı ile motorlu personellerin vermiş olduğunuz dokuman yada evrakları sizlerin isteği doğrultusunda istediği adres yada firmaya götürme işlemidir.

NEDEN KURYE ?

Çünkü sizleri ve firmalarınızı İSTANBUL içerisinde trafik ve zamandan kurtaracak adres bilgisi ve aşırı derece de hıza sahip olunması sizlere tasarruf sağlamakla birlikte zaman kaybetmemeyi sağlayacaktır.

AVRASYA KURYEYİ NEDEN TERCİH ETMELİSİNİZ ?

Çünkü yılların vermiş olduğu bilgi, birikim ve tecrübeyle sahip olmakla birlikte firmanıza en yakın personelimizi üzerinde bulunan GPS cihazları sayesinden görüntüleyerek vermiş olduğunuz siparişin mesafesini baz alıp size en yakın olan personelimizi yönlendirerek sizlerin evraklarını çok daha hızlı şekilde taşırız.

Avrasya motor kurye olarak sizlere firmamızla çalışmanız durumunda abonelik avantajlarını sağlayarak gönderi evraklarınızı %50 indirimli göndere şansı sunuyoruz.

Ayrıca sizlerden gelen yoğun talepler çerçevesinde artık sizlere 7/24 kurye hizmeti sağlıyoruz.

avrasyakurye
avrasyakurye

2 Comments

sinan

Ilk defa sizinle çalışma fırsatı buldum kaliteli hizmet için teşekkür etmek istedim bunda sonra her kurye ihtiyacım olduğunda sizi arayacağım

Reply
avrasyakurye

Asıl biz Teşekkür ederiz sinan bey.. her zaman siparişlerinizi memnuniyetle bekleriz.

Reply

Write a Reply or Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Son Yorumlar