Tahsilatlı Gönderi

Avrasya kurye olarak sizlere her zaman en yeni hizmet anlayışımızı sunuyoruz. Bu kapsamda son zamanlar da çokça ihtiyaç haline gelen ve ürün satışı yada fatura ödemeleri ile uğraşmak istemeyen müşterilerimize özel olarak tahsilatlı gönderi hizmetimizi vermeye başlamış bulunmaktayız. İstanbul tahsilatlı gönderi hizmetlerimizi hemen denemek istermisiniz ?

tahsilatli-gonderi

Tahsilatlı Gönderi Nedir ?

Tahsilatlı gönderi firmanızın aylık olarak kesmiş olduğu faturaları motorlu kuryelerimiz sizin vermiş olduğu adreslere götürüp teslimatını yapıp daha sonra ödemeyi alıp sizlere ödemesini teslim eder yada satmış olduğunuz ürünü motorlu kuryelerimiz ile göndererek herhangi bir kargo yada dağıtım firmaları gerekmeden personelimiz kapıda ödeme sistemi ile ödemesini gerçekleştirip sizlere belirtilen saat ve günlerde ödemelerin geri dönüşü yapılır.

Bünyemizde bulundurduğumuz profesyonel elemanlar ile sizlere istanbul içerisinde 3 saatte tahsilatlı gönderi hizmeti sunuyoruz.

Tahsilatlı Gönderi Hizmetinden Kimler Faydalanabilir ?

Bu hizmetimizden firmamızı arayarak abone olmayı belirten herkes rahatça faydalanabilir. Abone olacak müşterilere özel tahsilatlı gönderi hizmetleri sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir