Live Help Tahsilatlı Kurye Hizmetimiz ile Faturalarınızı Dağıtıyoruz. | Avrasya Express moto Kurye ltd şti

Tahsilatlı Kurye

Avrasya kurye olarak her sonu standart olarak iş yaptığınız firmalara dağıttığınız faturalarınızı istediğiniz firmalara götürüp teslim ediyoruz hemde çok uygun fiyatlara… Özellikle İSTANBUL İçerisinde sürekli olarak gezen motorlu kuryelerim sizden aldıkları faturaları hangi firmaya gidecekse mesai saatleri içerisinde teslim eder. İstemeniz durumunda ise faturalarınızı tahsilatını gerçekleştirip günlük yada haftalık olarak sizlere teslimatını gerçekleştiririz. tahsilatli moto kurye hizmeti Ayrıca E-ticaret firmalarına öze olarak e-ticaret kurye hizmetimiz ile sattığınız ürünleri istediğiniz müşterilerinize götürüp teslimatını yaparız ve teslimat sonrasında ödemeyi ister kredi kartı isterseniz de nakit olarak tahsil edip tahsilatlı kurye ile sizlere getiririz.

İstanbul tahsilatlı kurye:  Sadece İSTANBUL İçerisinde tahsilat yapmakla birlikte her türlü semt ve bölge fiyatlarımız standarttır.

HEMEN SİZLER DE TAHSİLATLI KURYE SİPARİŞİ İÇİN : 0212 220 22 11  NOLU TELEFONUMUZU ARAYIP BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.

Firmamız başlatmış olduğu tahsilatlı kurye kampanyasında bütün İstanbul içine ek olarak artık sizlere şehir dışında teslimatlar da yapıyoruz.

Sizler de firmamızı arayarak detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

avrasyakurye
avrasyakurye

2 Comments

Ahmet Güngör

merhaba özel call center şirketimin bulunduğu aylık 200 ile 500 adet arası değişen tahsilatlı faturalarımız bulunuyor. sizi başka bir firmadan önerdiler acaba tahsilatımı aldıktan sonra ne kadar sürede bana gönderirsiniz ? ve faturalarım kaç günde teslim edilir. bilgi istiyorum.

Reply
    avrasyakurye

    Ahmet Bey evet sizi bize yönlendiren firma bize bilgi verdi sizlere en uygun fiyat tarifesi ve istemiş olduğunuz bütün bilgileri mail olarak gönderdik. Lütfen başka sorularınız için Şirketimizin 0212 220 22 11 PBX Nolu telefonundan bize ulaşarak bilgi sahibi olunuz.

    Reply

Write a Reply or Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Son Yorumlar