Acil ilaç kurye

ilaç kuryeTrafik ve toplum yapısının sürekli olarak büyük şehirlerde yapılanması sonucu çarpık yapılaşmanın getirdiği ve birçok dağınıklar ile birlikte eczane mağazalarının genelde hastane, sağlık ocağı ve poliklinik yakınlarında yer alır.

Bizler AVRASYA KURYE olarak akşam saat 20.00’dan sonra kapanan eczanelere sizleri hiç göndermeden direkt olarak nöbetçi olarak bulundurduğumuz acil ilaç kurye personellerimizi sizlerin adresine yönlendirip ilaçlarınızı almak için reçetelerinizi alıp en yakında bulunan eczaneye gidip hemen reçetenizde yazan ilaçlarınızı alıp getirip sizlere teslim ediyoruz. Bu hizmetimizde en önemli etken size en yakın bulunan ilaç kurye personelimizi yönlendirip hemen hızlı şekilde ilaç ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Neden acil ilaç kurye ?

Bu hizmet ile acil hasta veya acil ilaç ihtiyaçlarınızı sizlere daha hızlı şekilde ulaştırmak amacıyla evinizden direkt olarak bizleri arayarak ilaç moto kurye talebinde bulunarak sizlerin zaman kaybından kurtarıyoruz.

Son zamanlar da bizlere gelen yoğun talepler çerçevesinde bizlerde bu hizmetimize başlamakla birlikte kesintisiz olarka 24 saat hizmet anlayışı ile sizlerin ayaklarına ulaştırıyoruz.

Acil ilaç kurye teslimat süreleri ?

Bu serviste teslimat sürelerimiz sizlerin bizleri aradığı ilçe ve ilacın bulunduğu eczane adresine göre değişmekle birlikte en yakın ve en uzak mesafeyi göz önünde bulundurduğumuzda 30 dakika ile 90 dakika içerisinde ilaçlarınızı sizlere ulaştırıyoruz.

Size gelen personelimize lütfen reçete kağıtlarınızı eksiksiz olarak veriniz.

Nasıl sipariş verebilirim ?

Bizleri kurye çağrı merkezimiz olan 0212 220 22 11 nolu pbx numaramızdan arayabilirsiniz.

Mesai saatleri dışında ise 0542 777 26 91 numaralı GSM telefonumuzdan bizleri arayarak 24 saat sipariş verebilirsiniz.

avrasyakurye
avrasyakurye

No Comments

Write a Reply or Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Son Yorumlar