Acil Kurye

Sürekli gönderi yaptığınız firmalara yada günlük standart kurye ihtiyaçlarınız çerçevesinde çok önemli durumlarda sözleşme, evrak, ürün, herhangi bir yerde unutulan eşya, hediyelik gönderiler gibi çok hızlı ve acil gitmesi gereken gönderi siparişlerinizi sizlerden alarak gideceği adrese en az 20 dakika en fazla 45 dakika içerisinde acil kurye personellerimiz ile götürerek teslimatını yapıyoruz.

Bünyemiz de bulunan personellerimizi gün içerisinde sizlerden çıkabilecek siparişler için İstanbul’un bütün semt ve ilçelerinde hazır bulunduruyoruz. Sizlerden sipariş çıktığı andan itibaren merkezimizde bilgisayar kurye programı otomasyon sisteminden navigasyon yardımı ile size en yakında bulunan personelimizi sizlere yönlendirerek hemen evraklarınızı sizlerden aldırtıyoruz. Acil kurye gönderisi demen personelimiz evrakınızı aldıktan sonra hiçbir şekilde herhangi başka bir adresten evrak almadan yada başka personelimizden farklı evraklar almadan direkt olarak siparişinizin tamamlanmasını gerçekleştirmek üzere evrak üzerinde yazan yada merkezimize vermiş olduğunuzun adres ve şahıs bilgisine göre gideceği adrese götürüp teslimatını gerçekleştirir. İstediği kadar trafik yoğunluğu yada yağışlı hava olsun hiç fark etmeden biran önce götürüp teslimatını gerçekleştirir. Teslimatı yapılan evrak önce teslim bilgileri merkezimize personelimiz tarafından telefon yolu ile bildirilir. Bizlere verilen bilgi çerçevesinde hemen teslim bilgisi sisteme girilir ve sisteme girilen bilgiler ister SMS veya E-MAİL Yolu ile sizlerin bize verdiğini adres ve telefon numaralarına gönderilir.

NEDEN ACİL KURYE HİZMETİ ?

acil kuryeBu hizmet ile saatlerce evrak beklemeye gerek kalmadan acil ihtiyaçlarınız çerçevesinde İstanbul içerisinde en yakın 20 dakika en uzak bölge için ise 75 dakika içerisinde siparişleri hem sizlerden almış oluyoruz. Hemde siparişinizi gideceği adrese götürüp teslimatını gerçekleştiriyoruz.

Ayrıca firmalardan gelen talepler doğrultusunda sadece mesai saatleri içerisinde değil ayrıca mesai saatleri dışında da sizlere acil moto kurye hizmeti sağlıyoruz.

Akşam mesai saatlerinden sonra lütfen sipariş vermek için aşağıdaki GSM Numaramızı arayınız.

GSM NO: 0542 777 2691

ACİL KURYE FİYATLARI !

Acil kurye fiyatları normal gönderi ücretinin 2 katıdır. Bunun sebebi ise personelimiz evraklarınızı aldıktan sonra başka hiçbir adrese uğramadan direkt olarak siparişinizin teslimatını yapmaya çalışır. Normal gönderilerde personelimiz birden fazla evrak alıp sırasıyla teslimata başlar. Acil gönderilerde ise direkt olarak evrakın teslimatını gerçekleştirir.

HEMEN NASIL SİPARİŞ VEREBİLİRİM ?

Mesai saatleri içerisinde CALL CENTER Numaralarımızı arayarak istediğiniz miktarda, istediğiniz semt ve ilçelere sipariş verebilirsiniz.

Mesai saatleri dışında ise lütfen GSM numaralarımızdan arayarak sipariş veriniz.

TEL: 0212 220 22 11

GSM: 0542 777 26 91

avrasyakurye
avrasyakurye

No Comments

Write a Reply or Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Son Yorumlar