Avrasya Kurye Abonelik

Avrasya Kurye Abonelik Hizmetimiz;

  • Pullu Abonelik
  • Cari Hesap Aboneliği
  • Faturalı Abonelik
  • Sanal Abonelik

Pullu Abonelik: Normal gönderi fiyatından %40 avantaj sağlayan abonelik sistemidir. Talebiniz doğrultusunda 200+KDV olarak Müşteri pullu bırakılır ve ödemesi peşin alınır. pullu abonelikte aldığınız abone pulları istediğiniz süre zarfında kullanabilirsiniz. Herhangi bir süre kısıtlaması yoktur.

Ayrıca aldığınız abone pulları para yerine geçeceği için her seferinde kurye personeline para vermek yerine pratik bir şekilde bu abone pullarımızı kullanabilirsiniz.

Cari Hesap Aboneliği: İş yoğunluğu olan firmalar cari hesap aboneliği ile çalışır müşteriye cari hesap takip fişi bırakılır. 2 nüshadan oluşan bu fişler üst nüshası doldurularak kuryeye verilir. Yapılan antlaşma şartlarına göre 1 haftalık, 15 günlük ya da 1 aylık olarak faturalandırma işlemi yapılır. Cari abonelikte sizler ile yapılan antlaşma gereğince faturalarınız kesilince sizlere faturanız ile birlikte gönderi ayrıntı dökümü gönderilir. Size gönderilen dokuman içerisinde hangi tarihlerde sipariş vermişsiniz, evrağınız kime teslim edilmiş ve bunun gibi bir çok ayrıntıyı görebileceksiniz.

Faturalı Abonelik: Motorlu kurye gönderimi çok az olan firmalara sunulan bir hizmettir. Gönderi anında faturalandırılır. Ücreti peşin alınır.

Sanal Abonelik: Bu hizmet anlayışımızda ise gönderi yoğunluğunuzu takip edemiyorsanız yada sürekli olarak cari fiş yada abone pulu ile uğraşmıyorsanız direkt olarak sisteme sizin belirlediğiniz limitlerde yüklemeler yapılarak otomatik olarak kredili şekilde gönderi yaptıkça hesabınızdan düşülür.

avrasya kurye abonelik

No Comments

Write a Reply or Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.