Avrasya Kurye’den Bayram Tadında İndirim !

bayram kuryeAvrasya kurye 2015 kurban bayramının gelmesi ile sizlere bayram tadından % 40’a varan indirim ve avantajlar sağlıyoruz. Özellikle bayram üzeri her türlü çikolata, şekerleme, hediye kartı, çiçek ve her türlü özel siparişlerini sizlerden 45 dakika içerisinde alıp sevdiklerinize ulaştırıyoruz.

Her sene düzenli olarak yapmış olduğumuz bu kampanyadan yeni abone olacak kurye müşterileri faydalanabilir.

Abone olacak bayram kurye müşterilerimize özel olarak hazırlamış olduğumu abone pulları alarak istedikleri saat ve günler içerisinde firmamızı arayarak sipariş verme şansına sahip oluyorsunuz.

Kurye abone pulları 200+KDV olmakla birlikte bu pula sahip olan müşterilerimiz toplamda 200 TL‘lik gönderi yapabilir ve yaptığı gönderileri ise % 40 indirimli olarak gönderebilecektir.

İstanbul ve yakın illerinde sürekli olarak personellerimiz gün içerisinde evrak teslimatları yaptıklarından dolayı sizler sipariş verdiğiniz andan itibaren 20 dakika içerisinde personelimiz adresinize gelerek vermiş olduğunuz siparişi sizlerden alıp teslimatı yapılacak semte doğru hareket etmeye başlar evraklarınız teslim edildiğinde sizlere teslimat bilgileri detaylı olarak gönderilir.

Ayrıca müşterilerimizden gelen yoğun taleplerden dolayı cumartesi günleri full kesintisiz olarak hizmet sağlıyoruz.

Sizler de bizimle çalışarak ayrıcalıklı müşteri olup ayrıcalıklı hizmetlerden faydalanmak istiyorsanız müşteri hizmetleri departmanımızı arayarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

İLETİŞİM İÇİN :

TELEFON: 0212 220 22 11 PBX

GSM: 0507 179 65 66

avrasyakurye
avrasyakurye

No Comments

Write a Reply or Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Son Yorumlar