Avrupa Yakası Kurye

Avrupa yakası kurye hizmetimiz sizlere hem ekonomik, hem hızlı hemde güvenli hizmet anlayışı sağlıyoruz. Özellikle İSTANBUL İçerisinde avrupa yakasında yer alan firmalar için birçok farklı hizmet çözümleri üretiyoruz.

Sizlere sağlamış olduğumuz kurye hizmetlerimizin yanında birçok ek hizmet ve avantajlara sahip olabilirsiniz. Gün içerisinde personellerimiz motorsikletli olup sürekli olarak bulunduğunuz adreslere yakın mesafede bulunmaktadır. Bu sebepten sipariş verdiğiniz andan itibaren personelimiz hemen 15-20 dakika içerisinde adresinize gelerek evrak ve siparişlerinizi sizlerden alır. Sizlerden alınan siparişler personelimiz yağışlı hava yada kötü hava koşullarına göre yanında bulundurduğu avrupa kurye poşeti ile hemen ambalajlayarak evraklarınızın ıslanıp yada farklı şekilde zarar görmesini engeller. Her ne kadar küçücük bir evrak olsa bile sizlerin sipariş ve gönderileri bizim için herşeyden önemlidir.

İstanbul avrupa yakası kurye hizmetlerimiz ile şuanda İSTANBUL‘un en iyi ve en büyük firması olma yolunda ilerlemekle birlikte sizlere sağladığımız hizmet kalitemizi düşürmeden çok daha yüksek seviyelere çıkartmak çabası içerisindeyiz.

avrupa yakası kuryeAvrupa yakası kurye personellerimiz siparişlerinizi teslim ettikten sonra merkezimize evrakların kime, hangi firmaya, saat kaçta teslim edildiğine dair gerekli bilgileri verir. Bizlerde hemen bize verilen bilgileri KURYE OTOMASYON Sistemimize işleyerek sizlere E-MAİL yada SMS Yolu ile geri dönüş sağlarız. Sonuç oalrak sizlerde evrakalrınızın teslim olup olmadığını yada ne zaman kime teslim edildi gibi bilgeri merak ederseniz bizlerde kaliteli hizmet anlayşımız ile sizlere ek olarak kaliteli raporlama seçenekleri sunarız.

Sizlere sağladığımız hizmetlere karşılık olarak abone olduğunuz durumlarda sizlere avrupa kurye abonelik avantajları sağlayarak normal KURYE gönderilerinizde %40 İndirimli olarak gönderi yapma şansı sahip olursunuz.

AVRUPA YAKASI KURYE ABONELİK ÇEŞİTLERİ

  • Pullu Abonelik
  • Cari Abonelik
  • Sanal Abonelik
  • Teslimatlı Abonelik
  • Aylık Abonelik
  • Peşin Fiyata Göre Abonelik

Abonelik ile ilgili detayları yukarıda yer alan kurye abonelik sayfamızı inceleyerek detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.

İSTANBUL AVRUPA YAKASINDA KURYE HİZMETİ VERDİĞİMİZ BAŞLICA BÖLGELER

İSTANBUL İçerisinde bütün semt ve ilçelerde hizmetlerimiz mevcuttur. Bunun yanına ek olarak Mecidiyeköy, Şişli, Taksim, Beyoğlu, Beşiktaş, Maslak, Sarıyer, Ortaköy, Kağıthane, Karaköy, Okmeydanı, Edirnekapı, Eyüp, Fatih, Sultanahmet, Eminönü, Yenikapı, Bakırköy, Merter, Bağcılar, Yenibosna, Esenler, Sultançiftliği, Güneşli, Ataköy, Yeşilköy, Sefaköy, Halkalı, İkitelli, Beylikdüzü, Avcılar, Esenyurt, Arnavutköy gibi bütün bölgelerde kesintisiz olarak en iyi kurye hizmetini sizlere sağlıyoruz.

DETAYLI BİLGİ VE SİPARİŞ İÇİN:

TELEFON: 0212 220 22 11

                      0212 222 86 02

CEP TELEFONUMUZ: 0507 179 65 66

yukarıda ki bilgilerimizden bizleri arayarak müşteri temsilcilerimizden detaylı bilgiler alabilirsiniz.

avrasyakurye
avrasyakurye

No Comments

Write a Reply or Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Son Yorumlar