Bağcılar Moto Kurye

İstanbul ilinin en büyük ilçelerinden ve özellikle iş ve trafik yoğunluğunun en fazla olduğu semt Bağcılardır. Bu bakımdan bu bölgede ticaret yapan özel ve kurumsal şirketlere ulaşım konusunda sürekli olarak bütük sorunlar yaşamaktadırlar.

bağcılar moto kuryeAvrasya kurye olarak burada bulunan firmalara özel olarak hazırladığımız bağcılar moto kurye teklifimizi sizinle paylaşıyoruz. Öncelikli olarak bu teklifimiz sadece bu bölge içerisinde ikamet eden firma, şahıs yada şirketler için geçerli olup başka bölge de yer alan diğer firma ve şahıslar bu kampanyadan faydalanamaz.

Gün içerisinde sürekli 10 Adet bağcılar kurye personeli bölge içerisinde sürekli olarak bulundurarak sizlerin verebileceği siparişleri daha hızlı sizden alıp gideceği adrese teslim etmek hazır bulunduruyoruz. Sizlerden alınan evrak siparişler en yakın bölgeden en uzak bölgeye paralel olarak 45 dakika ile 180 dakika içerisinde teslimatlar gerçekleştiriyoruz.

Bağcılar kurye firmaları, bağcılar kurye şirketleri, bağcılar moto kurye fiyatları gibi detaylı bilgi için bizleri arayabilirsiniz.

BAĞCILAR MOTO KURYE TEKLİFİ NEDİR ?

Bağcılar moto kurye teklifimiz bu bölgede yer alan firmalar bizleri arayıp kurye siparişlerini bundan sonra bizler ile göndermek istediklerini bildirdikleri taktirde koşulsuz olarak % 40 kurye indirimi sağlıyoruz. Bu indirim abonelik koşullarını yerine getiren ister şahıs, ister şirket gibi bütün herkes için geçerli olur.

BAĞCILAR KURYE FİYATLARI ?

Fiyatlarımız bağcılar ilçesi çıkışlı olarak hesaplanıp bütün İstanbul içi standart fiyatlarımız mevcuttur bu fiyatlarımız sizlerin çalışma şekliyle paralel olarak günlük, haftalık ve aylık gönderi yoğunluğunuza bağlı olarak değişmektedir. Bizleri arayarak detaylı bilgi sahibi olup istediğiniz an kurye talebinde bulunabilirsiniz.

NEDEN BİZ ?

Çünkü biz İstanbul içerisinde hizmet veren firmaları içerisinde en iddialı olan firmasıyız. size verdiğimiz süreler içerisinde evraklarınızı teslim ederiz geç teslim ettiğimiz evraklardan moto kurye ücreti almıyoruz.

İLETİŞİM:

0212 220 22 11  ( 6 HAT )

0507 179 65 66

avrasyakurye
avrasyakurye

No Comments

Write a Reply or Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Son Yorumlar