Beykoz Kurye

beykoz kuryeBeykoz ilçesi İstanbul şehrinin turistik ve yapısıyla çok önemli bir ilçesi konumunda yer almakla birlikte İstanbul boğazının eşsiz manzarasına sahip evleriyle bir çok kişinin burada yaşamak istediği bir ilçedir. Beykoz kurye servisimiz ile bu ilçede yaşayan ve şirketi olan firmalara özel olarak indirimli ve hızlı kurye servisi ile gün içerisinde acil ihtiyaçlarına çözüm sunmayı hedefliyoruz.

Tarihi yapısı ile birçok kişinin Beykoz semtine gün içerisinde ziyarette bulunduğu önemli bir ilçedir. Geçmiş tarihi yapısı ile birlikte her mahallesi buram buram tarih kokan Beykoz ilçesi ne yazık ki şuanda hiçbir istanbul insanının gerekli önem göstermediği sadece başka yerlerde insanların gelip ziyaret ettiği bir ilçemizdir.

Şuanda film ve müzik şirketlerinin merkezi konumunda yer alır bunun sebebi ise daha rahat bir yapıya sahip olmasıyla birlikte film çekilecek bir çok doğal yapıya sahip olması bunların başında yer almaktadır.

Beykoz da bulunan firma ve şahıslara özel olarak gün içinde acil ihtiyaçları için beykoz moto kurye servisimiz ile sadece dakikalar içerisinde herhangi bir adresten evrak alımını gerçekleştirip gideceği adrese hızlı kurye personellerimiz tarafından teslimatını gerçekleştiriyoruz.

Beykoz da Hizmet Verdiğimiz Bölgeler:

  1. Hidiv kasrı kurye
  2. Anadolu feneri kurye
  3. Anadolu kavağı kurye
  4. Küçüksu kurye
  5. İskender paşa kurye
  6. Paşa çeşmesi kurye

Yukarıda yer alan bütün bölgelere gün içerisinde beykoz kurye personellerimiz hazır bulunarak siz sipariş vermeniz durumunda sipariş alımlarınızı 45 dakika içerisinde gerçekleştirip gideceği adrese size verdiğimiz süre içerisinde teslimatını gerçekleştiriyoruz.

Beykoz kurye fiyatları ve teslimat süreleri ile ilgili bizleri arayarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Telefon: 0212 220 22 11

avrasyakurye
avrasyakurye

No Comments

Write a Reply or Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Son Yorumlar