Çekmeköy kurye

çekmeköy kuryeÇekmeköy İstanbul’un Anadolu yakasında yer küçük ve şirin bir ilçesidir. Daha önceki dönemlerde Ümraniye ilçesine bağlı bir semtti daha sonra yoğun bir şekilde nüfus göçü aldığından dolayı ilçe olmuştur. Bizlerde bu ilçe içerisinde çekmeköy kurye hizmeti vererek gün içerisinde firma ve şirketlerin acil ihtiyaçlarını motorlu personellerimiz aracılığı ile çok kısa sürelerde istedikleri adreslere siparişleri ulaştırıyoruz.

Çekmeköy son dönemlerde arazi yapısı ile birlikte yeni yapılan evlerin hem uygun olması hemde daha çok orman bölgesinde yer almasından dolayı bir çok insanın hem ekonomik hemde sessizlik bakımında tercih ettiği İstanbul ilçelerinin başında geliyor. Daha önceki yıllarda Ümraniye ilçesinde bağlı olan çekmeköy ilçe olduktan sonra çok hızlı bir şekilde gelişim sağlayarak şuanda çok modern olmuş bir ilçe konumundadır.

Şirketlerin hızlı bir şekilde bu ilçede yapılanması sonucunda çekmeköy moto kurye hizmeti ile gün içerisinde kargo firmaları yerine saatlik olarak evrak alım ve teslimatı gerçekleştiriyoruz. Bizlere verilen siparişleri 30 dakika içerisinde teslim alıp İstanbul’un en uzak bölgesine bile maksimum 30 dakika içerisinde teslim ediyoruz.

çekmeköy kurye fiyatları?

Fiyat evrakın alınıp gideceği semte göre değiştiğinden dolayı bizleri müşteri temsilcilerimizden detaylı bilgi alarak en uygun fiyat tablosundan faydalanabilirsiniz.

Müşteri hizmetlerimiz telefon: 0212 222 86 02

Çekmeköy de yer alan kurumsal firmalara abonelik avantajları sağlayarak normal kurye gönderilerine göre % 40 gibi net indirim sağlıyoruz. Abonelik için herhangi bir şart ve koşul olmadan istediğiniz zaman abonelik kapsamına girerek çekmeköy kurye siparişlerinizi çok uygun fiyatlara hızlı bir şekilde gönderebilirsiniz.

Etiketler:
avrasyakurye
avrasyakurye

No Comments

Write a Reply or Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Son Yorumlar