Esenler Moto Kurye

İstanbul içerisinde bütün şehirler arası otobüs firmalarının yolcu alıp ve yolcu indirdiği esenler ilçesi kendi bünyesinde otogarı bulundurarak bu anlamda İstanbul için çok önemli bir yer tutmaktadır. Özellikle otogar ile bağlantılı olarak hemen çok yakınında bulunan tekstil kent semti çok daha işlek hale getiriyor bizlerde bu kapsamda bu ilçede bulunan bütün firmalara özel olarak kendi personellerimizle çözüm üretmek adına esenler oto kurye ve esenler kurye hizmetini devreye almış bulunuyoruz.

Esenler moto kurye nedir ?

esenler motor kuryeEsenler kurye hizmetimiz bu ilçede yer alan kurumsal, kamu ve özel şirketlere yönelik olup gün içerisinde evrak, sözleşme, ürün siparişi, toplantı dosyaları, numune gibi gün içi acil saatlik gitmesi gereken evraklar ve siparişlerini gelip masanızdan alıp gideceği adreslere dakikalar içerisinde teslimatları gerçekleştiriyoruz. Bu teslimat sürelerimiz İstanbul’un en uzak mesafelerini baz aldığımız 45 dakika ile 150 dakika içerisinde sizler siparişi verdiğiniz andan itibaren evraklarınız alınıp gideceği adrese teslimatı yapılır.

Esenler moto kurye avantajları ?

Bizimle çalışmanız durumunda kazanacağınız en büyük avantajınız zaman’dır. İddialıyız İstanbul içerisinde bizden daha hızlı evrak teslim eden başka kurye firması yoktur. Bunu test etmek için bizimle 1 aylık deneme çalışması yaparak bu konuda ne kadar iddialı olduğumuzu rahatça görebilirsiniz.

Nasıl kurye siparişi verebilirim ?

Esenler moto kurye siparişi vermek çok basit bir işlem olup bizlere TELEFON, E-MAİL, SMS yada ONLİNE SİPARİŞ Şeklinde bütün iletişim araçlarından ulaşarak sipariş verebilirsiniz.

TELEFON: 0212 220 22 11 PBX

E-MAİL: avrasya@avrasyakurye.com

SMS: 0507 179 65 66

ONLİNE SİPARİŞ: Kurye sipariş

Ayrıca Abonelik sistemimizle ilgili müşteri temsilcilerimizden detaylı bilgi alarak % indirimli olarak evraklarınızı gönderebilirsiniz. Esenler de ihtiyacınız olan esenler kurye firmaları, esenler kurye şirketleri, esenler kurye fiyat, esenler motorlu kurye gibi bütün branşlarda en iyi hizmeti veriyoruz.

avrasyakurye
avrasyakurye

No Comments

Write a Reply or Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Son Yorumlar