Express Kurye Nedir ?

express kurye nedirExpress kurye nedir ?

Express kurye genelde trafiğin çok yoğun olduğu saatlerde çok fazla yağış olan zamanlarda firmaların kendi personellerini araçla göndermemekle birlikte kurye firmalarından acil bir şekilde kurye talebinde bulunurlar. İstanbul içerisinde kurye firmaları ortalama 3 ile 4 saat evrak teslimatı gerçekleştirirler express kurye diğer ismi acil kurye hizmetinde ise ortalama 1-2 saat içerisinde evraklar sizlerden alınıp gideceği adrese götürülüp teslimatı yapılır.

EXPRESS KURYE HİZMETİ VEREN FİRMALAR

İstanbul da bütün firmalar express kurye hizmeti vermekle birlikte her firmanın kendine göre evrak teslimat süreleri vardır.

Bizim kendi işleyişimiz içerisinde size acil durumlar da hizmet verdiğimiz zaman 1 saat 15 dakika içerisinde en uzak bölgeye teslimatını gerçekleştiriyoruz.

NEDEN EXPRESS HİZMET ?

Çünkü bu hizmet şeklinde evrakınızı alan personel hiç bir başka adrese uğramadan hemen gidip evrakınızın teslimatını gerçekleştirir.

EXPRESS HİZMET FİYATLARI NELERDİR ?

Bu hizmet şeklinde fiyatlar normal kurye evrak fiyatlarına göre 2 kat daha yüksektir. Örnek vermek gerekirse normal evrak ücretiniz 10 TL ise express hizmette fiyat 20 TL olur.

İstanbul da şuanda express moto kurye hizmeti veren yüzlerce firma bulunmakla birlikte her firmanın FİYAT, TARİFE, TESLİMAT SÜRESİ VE HIZ anlayışı farklıdır. Sizlerde bu hizmet şeklinden faydalanmak isterseniz bu hususları göz önünde bulundurmanız sizlere katkı sağlar.

Ayrıca abonelik sistemi ile kurye firmalarına abone olarak evrak ve siparişlerinizi çok daha ucuza gönderebilirsiniz.

Express kurye hizmetimiz ile ilgili detaylı bilgileri diğer sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ VE DİĞER SORULARINIZ İÇİN BİZİ ARAYABİLİRSİNİZ.

TEL: 0212 220 22 11

CEP: 0507 179 65 66

avrasyakurye
avrasyakurye

No Comments

Write a Reply or Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Son Yorumlar