Express Kurye

Bu hizmetimiz ile sizlerin çok acil ihtiyaçlarınız çerçevesinde size en yakın bulunan express kurye’yi yönlendirerek sizden gönderim evraklarınızı alıp gideceği adrese hızlı şekilde gerçekleştiriyoruz. Express hizmetimizde fiyatlandırma farklı şekilde olmaktadır. Ayrıca ekspres kurye hizmetimiz ile 7/24 siparişlerinizi gönderebilirsiniz.

Express kurye hizmeti demek gitmesi gereken evrakları sizlerden alıp başka hiçbir adrese uğramadan direkt olarak sizin vermiş olduğunuz adrese hiç beklemeden gitmesidir. Özellikle yoğun ve akşam İstanbul trafiğinde sizlere çözüm olarak sunduğumuz express motorlu kurye hizmetimiz sizlerde için bir çok anlamda çözüm sunar. Ayrıca bu hizmetimiz kapsamında sadece gündüzleri değil geceleri dahil 7/24 Sipariş verme şansına sahip olabileceksiniz.

NEDEN EXPRESS KURYE ?

express kurye hizmeti veren personelimizÇünkü bu hizmette direkt siz sipariş verdiğiniz andan itibaren sizin adresinize gelerek sizden evrakları teslim aldıktan sonra sizin belirtmiş olduğunuz adrese hemen yola çıkar bu hizmetimizde personelimiz hiçbir şekilde başka bir adrese uğramadan direkt sizin işlerinizi tamamlamak için 15 dakika ile 45 dakika arasında evraklarınızın teslimatını gerçekleştirir. Teslimatı yapılan siparişlerinizin hemen ardından otomasyon sisteminde bulunan mail sistemi ile sizlere teslimat raporları gönderilir.

Teslimat Raporlarında Neler Bulunur ?

Teslimat raporlarında siparişi sizin firmanızda kimin verdiği, saat kaçta sipariş verdiği ve evrak teslim detaylarında evrakın kimin teslim aldığı ( Ad-Soyad Şeklinde ), Saat kaçta teslim aldığı, Ünvanı ve teslim alan firma bilgileri bulunur.

NOT: Teslimat raporlarının sizlere düzenli bir şekilde ulaşabilmesi için lütfen güncel mail adresinizi firmamıza bildiriniz.

EXPRESS KURYE TESLİMAT SÜRELERİ ?

Firmamızın aldığı yüksek kaliteli hizmet anlayışı ile sizlere kalıcı çözümler sunabilmek amacı ile mesafeye bağlı olarak en  15 dakika ile 45 dakika Arasında teslimatları gerçekleştiririz. Kurulduğumuz günden beri hizmet anlayışı ile çıktığımız bu yolda çok acil işlerinizi bize bildirdiğiniz durumlarda özel express kurye personellerimiz sizlere sizin istediği sürelerde teslimatlar gerçekleştirir.

EXPRESS KURYE FİYATLARI ?

Express kurye fiyatlarımız normal gönderi fiyatlarının 2 katıdır.

Örneğin: Normal gönderisi 5 TL Olan siparişiniz de express şekilde gitmesini istediğiniz taktirde fiyat 2 katı olarak hesaplanıp 5 TL Olan gönderisi 10 TL Olarak size yansıyacaktır.

Avrasya express kurye olarak hiçbir şekilde sizlerden yukarıda belirtmiş olduğumuz fiyatlardan farklı bir fiyat uygulamamız söz konusu değildir.

NOT: Ayrıca bir çok firma da zaman kısıtlamasına bakılmadan belli zamlar yapılır. Bizler ise sizinle anlaştıktan sonra size belirtilen süreler de hiç bir şekilde zam uygulaması yapılmayacaktır.

No Comments

Write a Reply or Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.