Hafta Sonu Kurye

hafta sonu kuryeGün içerisinde işlerinizi yetişmiyorsa yada hafta içi çalışma saatleri size az geliyorsa hafta sonu kurye hizmetimiz ile sizlere mesai saatleri dışında da hizmet sağlıyoruz.

Özellikle cumartesi günü bir çok kurye firması çalışmamaktadır bizlerde sizlere kendi bünyemizde bulunan personelleri hem cumartesi hemde pazar günleri sizlere hizmet verebilmek için nöbetçi olarak bekletiyoruz. Sizlerden gelebilecek siparişler çerçevesinde hemen adresinize en yakın bulunan nöbetçi personelimizi yönlendirerek evraklarınızı sizlerden alıp gideceği adrese teslimatlarını gerçekleştiriyoruz.

Cumartesi ve pazar günleri ayrı ayrı olmak üzere her gün 10 adet hafta sonu kurye personeli nöbetçi olacak şekilde hazır tutuyoruz.

HAFTA SONU KURYE AVANTAJLARI ?

Size sağlayacağımız başlıca avantajlar istediğiniz an saatlerce açık cumartesi kurye yada pazar günü kurye firması aramanıza gerek olmadan direkt bizi arayarak istediğiniz anda sipariş verme şansına sahip olabilirsiniz. Bunun yanına ek olarak sipariş verdiğiniz de size en yakın mesafede bulunan personelimizi göndererek hemen siparişinizin teslimatını gerçekleştiririz.

TESLİMAT SÜRELERİ ?

Teslimatı sürelerimiz İstanbul içerisinde en yakın mesafe için 20 dakika en uzak mesafe için ise 180 dakika’dır. Teslimat sürelerine ek olarak toplu evraklarınız için ise sürelerimiz çok daha kısa olup ve teslimatları birden fazla personel ile yaparak hızlı şekilde sizlere kalıcı çözümler sunmuş oluyoruz.

Mesai saatleri dışında bizleri aşağıda vereceğimiz GSM numaralarımızdan bizleri arayarak haftasonu kurye hizmetinizden faydalanmak istiyorum demeniz yeterlidir.

TEL: 0212 220 22 11

GSM: 0507 179 65 66

avrasyakurye
avrasyakurye

No Comments

Write a Reply or Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Son Yorumlar