indirimli kurye

indirimli kuryeAvrasya kurye olarak sizlere istanbul içerisinde evrak gönderileri için % 40’a varan indirimli kurye avantajı sağlıyoruz. Bünyemiz de bulunan geniş personel kadrosu ile sizlerin iş konusundaki hızınızı artırıp çok daha iyi şekilde sizlerinde müşterilerinize hizmet vermenize katkıda bulunuyoruz.

Normal fiyat tarifelerimize ek olarak abonelik sistemimize sizleri alarak hem sürekli kurye ücreti ödemek, hemde kurye ücretini nasıl ödeyeceğim derdinden kurtarıyoruz.

İndirimli kurye abonelik şekilleri;

  • Pullu abonelik
  • Nakit ödemeli abonelik
  • Cari abonelik
  • Aylık faturalı abonelik
  • Sanal abonelik
  • Kredili Abonelik

yukarıda yer alan abonelik sistemlerimiz ile sizlerin ihtiyaçları çerçevesinde abonelik sistemimizi seçerek o şekilde hizmet almaya başlayabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçtikten sonra hemen sizlere en uygun abonelik sistemi önerilerek hemen istediğiniz andan itibaren çalışmaya başlayabilirsiniz.

İstanbul içerisinde en yakın ile en uzak semtleri baz aldığımız da evrakınız 45 dakika ile 180 dakika içerisinde gideceği semtlere teslim edilmiş olur. indirimli moto kurye personellerimiz siparişlerinizin hassas durumuyla yakından ilgilenip yollarda herhangi ıslanma, yıpranma, kaybolma gibi her türlü risklere karşı önlem alırlar.

 

avrasyakurye
avrasyakurye

No Comments

Write a Reply or Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Son Yorumlar