istanbul ucuz kurye

İstanbul içerisinde ki bütün firmalara en ucuz kurye tarifesini sunarak aylık bazda kurye gönderi faturalarını en az seviyeye indiriyoruz.

istanbul ucuz kurye

Profesyonel ve geniş kadromuz ile bütün semtlerde acentalarımla birlikte kurye personellerimiz sizin siparişlerinizi çok uygun fiyatlara alıp gideceği adrese taşıyor. Detaylı bilgi sahibi olmak için kurye fiyat sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Sizler sipariş verdikten sonra siparişinizi 30 dakika içerisinde sizlerde alıp gideceği adrese çok hızlı bir şekilde taşıyarak hemen teslimat işlemini gerçekleştiriyoruz. ucuz kurye fiyat tarifelerimiz ile birlikte % 50 civarında indirimli olarak siparişinizi taşıyoruz.

Bizleri arayarak istanbul ucuz kurye kampanyasından faydalanmak istediğiniz belirttiğiniz taktirde hemen sizlere gerekli abonelik sistemi anlatılıp var olan normal fiyat tarifesine göre % 40 indirim sağlanarak siparişinizin kayıt işlemi yapılır ve kayıt işleminden sonra size verilen süre içerisinde personelimiz tarafından motosiklet aracılığıyla trafik durumuna bakılmaksızın gideceği adrese en hızlı şekilde taşınarak teslimatı yapılır.

Fiyat tarifemizi inceleyerek detaylı bilgi sahibi olmaktan öte, bütün semt ve ilçelere göre detaylı bir fiyat tarifesi sizlere sunuyoruz.

Anadolu yakası ve Avrupa yakasında şubelerimizin bulunması sebebiyle siparişiniz dakikalar içerisinde adresinizden alınır.

Müşteri temsilcilerimiz sizlere 0212 222 86 11 nolu telefon hattımızla semt semt yada bölge bölge detaylı fiyat tarifesini sunarak en uygun fiyat çerçevesinde çalışmanız için sizlere önerilerde bulunur.

Sizler de artık yüksek kurye gönderi ücreti ödemek istemiyorsanız lütfen hemen bizimle iletişime geçerek en uygun fiyat tarifemizden faydalanın.

avrasyakurye
avrasyakurye

No Comments

Write a Reply or Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Son Yorumlar