Kadıköy Kurye

İstanbul Kadıköy en eski ilçelerin başında gelerek birçok tarihsel ve sanatsal tesislerinin başında gelmektedir. İş ve sosyal hayatın yoğun olduğu Kadıköy ilçesinde gün içerisinde sürekli olarak Kadıköy kurye servisi ile saatlik olarak evrak alım ve teslimatları gerçekleştiriyoruz.

Yoğun olarak Kadıköy merkez, moda, Göztepe, Acıbadem ve altı yol civarlarında bulunan firmalara hızlı bir şekilde sağladığımız kurye hizmetimiz ile gün içerisinde ki evrak yoğunluğuna kargo dışında çözüm sunmuş bulunuyoruz. Kadıköy hem coğrafi yapısı hemde yaşam tarzı ile İstanbul’un en önemli ilçelerindendir. Özellikle moda semti sanatsal gösteri ve cadde tramvayının geçmesi ile birlikte akşamları unutulmaz manzaralar ortaya çıkmaktadır.

Bünyesinde bulundurduğu kültürel ve kurumsal yapılarla yoğun insan trafiğinin oluştuğu Kadıköy de başlıca önemli yerler için hizmetlerimiz şu şekildedir:

  • Altıyol kurye
  • Moda kurye
  • Acıbadem kurye
  • Göztepe kurye
  • Fikirtepe kurye
  • Fenerbahçe kurye

Yukarıda yer alan semtlere özel olarak istanbul kadıköy kurye hizmetlerimiz olup, Sizler sipariş verdiğiniz andan itibaren dakikalar içerisinde siparişlerin alımlarını sizlerden gerçekleştiriyoruz. Geniş ve tecrübeli kadromuz ile evrakınızın aciliyet duruma göre istemiş olduğunuz sürelerde istediğiniz adrese götürüp teslimatını gerçekleştiriyoruz.

KADIKÖY MOTO KURYE FİYATLARI?

Kadıköy bulunduğu bölge itibari ile 3 ve 4. kurye bölgelerinde yer alır bu sebepten ötürü kadıköy kurye fiyatları sizlerin gönderim şekli, gönderilen siparişin ebatları, ne kadar sürede gitmesi gerektiği gibi durumlara göre fiyat belirlenir.

Ayrıca sürekli gönderisi olan firmalara özel olarak normal gönderi ücreti üzerinden abone olması durumundan % 40 indirim sağlıyoruz.

Sizlerde kadıköy kurye hizmetimizle ilgili detaylı bilgi almak istiyorsanız lütfen hemen bizi arayınız.

Etiketler:
avrasyakurye
avrasyakurye

No Comments

Write a Reply or Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Son Yorumlar