Kiralık Kurye

Avrasya kurye sizlere İstanbul içerisinde işlerinizin akışını daha hızlandırmak için firmanıza kurumsal anlamda çözüm üretebilmek için kiralık kurye hizmeti sağlıyoruz.

kiralık kuryeSizlere sağlamış olduğumuz personellerimiz İstanbul içerisinde hizmet sağlamakla birlikte sizlerin göndereceği her türlü semt yada bölgeye gitmek zorundadır. Sizlere kendi bünyemizde ki kurye kiralama personellerini sizlere göndermeden önce gerekli eğitimleri vererek sizlerin akışını en iyi şekilde yapabilmek için hızlı, seri ve de çözüm üretecek seviyede olurlar. Özellikle trafiği hiçbir zaman bitmek ve tükenmek bilmeyen bu trafikte personellerimiz en kısa yolları ve en iyi sürüş teknikleri ile evraklarınızı hiçbir şekilde trafiğe takılmadan götürüp teslimatını gerçekleştirir.

NEDEN KİRALIK KURYE ?

Bu hizmette kurye firmalarına sipariş verdiğinizde saatlerce gelecek personeli beklemeden yada gönderdiğiniz evrak ne zaman teslim olur sorularından sizi kurtarıp bizim tarafımızdan sizlere sağlanan personeli kendi elemanınız gibi istediğiniz adreslere istediğiniz süre zarflarında göndererek hızlı şekilde işlerinize çözüm üretebilme şansına sahip olabileceksiniz. Ayrıca yüksek moto kurye fiyatları ödemek yerine uygun fiyatlara uygun şekilde kiralık moto kurye şansına sahip olabileceksiniz.

İSTANBUL KURYE KİRALAMA !

İstanbul içerisin de bulunan özel ve kurumsal firmalara ihtiyaçları çerçevesinde hızlı, dinamik, motorlu, arabalı, yaya ve dağıtım personelleri sağlıyoruz. İhtiyaçlarınız çerçevesinde sizlere özel personellere vererek işlerinizin akışını hızlandırabilirsiniz. İstanbul kurye kiralama personellerimiz sadece İstanbul içerisinde ikamet eden firmalara hizmet verir.

KİRALIK KURYE ŞARTLARIMIZ !

 • Personelimiz Sabah 08:30’da mesaiye başlar akşam 19:00’da mesaisi biter.
 • Personelimizin SSK Giderleri bizim tarafımızdan karşılanır.
 • Personelimizin günlük yiyecek ve içecek giderleri bizim tarafımızdan karşılanır.
 • Sizlere vermiş olduğumuz personel için günlük 200 KM yol yakıt ücreti bizim tarafımızdan verilir. 200 KM Aşılması durumunda KM Bazlı olarak faturanıza 0,20 KRŞ Olarak yansıtılır.
 • Günlük olarak 2 otoban 2 köprü geçiş hakkı vardır.
 • Personelimiz firmanızın ihtiyaçları çerçevesinde hafta içi hariç cumartesi günleri de çalışabilir.
 • İhtiyaçlarınız çerçevesinde sizle verdiğimiz elemanlar tatil günleri de çalışabilir.
 • Size verilecek elemanlarımız istediğiniz kıyafet ve renk giyme seçeneğine sahip olduğunuz istediğiniz kıyafetleri giyebilirler.

KİRALIK KURYE ÇEŞİTLERİ :

 • Partime kiralık kurye
 • Günlük kiralık kurye
 • Haftalık kiralık kurye
 • Aylık kiralık kurye

KİRALIK KURYE FİYATLARI İÇİN ARAYINIZ !

 

0212 220 22 11

 

HEMEN DETAYLI BİLGİ VE SİPARİŞ İÇİN BİZİ ARAYABİLİRSİNİZ. 

TEL:  0212 220 22 11

GSM: 0507 179 65 66

NOT: Ayrıca firmanızın ihtiyaçları çerçevesinde sizlere  özel personel kiralanır. Kurumsal ve özel ticari firmaları fiyatlarda ihtiyaçlar dahilinde gerekli indirimler yapılır.

avrasyakurye
avrasyakurye

No Comments

Write a Reply or Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Son Yorumlar