Kurye Dağıtım

Sizlerin ihtiyaçları için toplu dağıtım, kurye dağıtım, fatura, irsaliye, aylık tanıtım broşürlerini, aylık abonelik dergileriniz, ürün siparişleriniz vb gibi aklına gelebilecek her türlü toplu evrak gönderileri belirlediğiniz her ayın günü gelip sizlerden alıp gidecekleri adreslere bünyemizde bulunan kurye dağıtım personelleri ile gidecekleri adrese götürüp teslim ediyoruz.

Gönderdiğiniz adet sayısına bağlı olarak sizlere teslimat süresi veriyoruz. günlük 1000 Adet toplu dağıtım yapabilecek kurye personeline sahibiz.

kurye dağıtımTeslimatı yapılan evraklarınız düzenli bir şekilde firmamız operasyon call center elemanlarımız aracılığı ile otomasyon sistemimize girilerek sizlere detaylı raporlar sunulur. Raporlarda hangi gün, hangi tarih, evrakın kim teslim aldığı, evrakı teslim alan kişinin ünvanı, evrak aldığına dair imza, telefon numarası gibi bir çok bilgileri ayrıntılı olarak sizlere sunuyoruz. Ayrıca yanlış olan adres bilgilerini hemen sizlere bildirerek doğru adresi göndermeniz durumunda hemen yeni adrese evrak ve dökumanlarınız götürülüp teslimatı gerçekleştirilir.

NEDEN KURYE DAĞITIM HİZMETLERİ ?

Bu hizmet ile her evrak için ayrı ücret vermek yerine toplu olarak evraklarınız için fiyat teklifi alıp normal evrak fiyatlarına göre çok daha ucuza ihtiyaçlarını gidermiş olabileceksiniz. Normal dağıtım firmalardan farkımız motorlu personel ile dağıtımları yaparak hızlı çözüm ve hızlı teslimatlar gerçekleştiririz.

Günlerce evraklarınız dağıtılmayı beklemeyecektir.

KURYE DAĞITIM TESLİMAT SÜRELERİ !

Kurye dağıtım evrak teslimat süreleri en az 3 saat ile en fazla istediğiniz kadar adet sayısı yüksek olsun 10 gün gibi süre içerisinde bünyemizde bulunan tecrübeli personeller ile götürüp teslimatları gerçekleştiriyoruz. Lütfen sipariş ve evrak kaydı verirken dağıtılacak olan adet sayısını firmamıza bildirip o çerçeve de ne kadar sürede teslimat yapılacağına dair gerekli bilgileri alınız.

KURYE DAĞITIM FİYATLARI !

Toplu yapılacak olan dağıtımlar da fiyatlarımız çok uygun olup dağıtımı yapılacak evrak sayısına göre fiyat belirlenir.

Lütfen fiyat almak için :

TEL: 0212 220 22 11

          0212 222 86 02

CEP: 0507 179 65 66

Nolu telefonlarımızdan bizleri arayarak bilgi alınız.

Adreste bulunmayan evraklar için Avrasya kurye olarak oluşturduğumuz haber formunu evrakın gittiği müşterilerin kapılarına yapıştırarak boşu boşuna evrakların boş yerlerde yada posta kutularında beklemesine gerek kalmayacaktır.

Kurye haber formunda personelin geldiği tarih ve saat, evrakın içeriği, evrakın kim tarafından gönderildiği ve evrakın kime geldiğine dair gerekli bilgiler eklenip müşterilerinizin kapısına yapıştırılır.

 

avrasyakurye
avrasyakurye

No Comments

Write a Reply or Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Son Yorumlar