Kurye Firmaları

İstanbul da 90’lı yılların gelmesi ile b,rlikte ilk önceleri ortaya çıkan araçlı evrak taşıma işlemi daha sonra trafik düşünülerek motorsikletler ile yapılmaya başlanmıştır. Daha sonraları avrupaya giden bizim türk yatırımcılar bu hizmet şeklini görüp türkiyeye taşımaya karar vermişlerdir. Bu şekilde kurye firmaları kurulmaya başlanmaştır.

kurye firmaları2000 Yılların başlarında ise avrasya kurye olarak farklı çatı altında kurulduk. Bünyemiz de İstanbulun ilk moto kurye personellerini bulundururak hala size hizmet vermeye devam ediyoruz. Daha önceleri istanbul içerisinde kurye hizmeti veren firma sayısı bir elin 5 parmağını geçmez iken zamanla bu sayı arttı.

2010 ile 2014 arası bu sayı tavan yapmış bulunmakla birlikte 2013-2014 yıllarında artık denetimsizlikten dolayı her önüne gelen bir web site ve bir telefon numarası türk telekomdan alarak bu işi yapmaya başlamış bulunmaktadır. Ne yazıkki günümüzde kahve köşelerinde cep telefon başında oturarak kendini kurye firması gibi tanıtan bir çok şahıs ve korsan çalışan kişiler de mevcuttur. Avrasya moto kurye olarak  size önereceğimiz en büyük şey lütfen çalıştığınız firmanın vergi levhası var mı yokmu ? yada 2-3 kişi tarafından hizmet verilen korsan firmamı bunu gibi gerekli detaylı bütün ayrıntılara bakınız.

Şahıs olarak çalışan kişilerin size zararları şunlardır:

  • Kesinlikle o kişilerin o şekilde çalışması yasaktır.
  • Gönderdiğiniz evrakların hiçbir garantisi olmamakla birlikte her hangi bir kaybolma yada yıpranma durumunda hiç bir hak talep edemezsiniz.
  • Daha ucuza evrak göndereceğim derken çok uzun süre evraklarınızın teslimatını beklemek zorunda kalırsınız.
  • Bu kişi yada şahıslar ile çalıştığınız zaman polisler o motorsikletli elemanları çevirdikleri taktirde sizin evraklarınıza el konulur ve hiçbirşekilde hak talebinde bulunamazsınız.

LÜTFEN İSTANBUL İÇERİSİNDE MOTO KURYE İŞLERİNİZ İÇİN KURUMSAL MOTO KURYE FİRMALARI İLE ÇALIŞINIZ.

Sizlere verdiğimiz çok hızlı teslimatlar ve kaliteli hizmet ile kendi sektörünce öncü firma olarak kurye firmaları içerisinde ilk sırada yer almaktayız.

İDDİALIYIZ HİÇBİR EVRAKINIZI SİZE VERDİĞİMİZ SÜRELER DIŞINDA GECİKTİRMİYORUZ. GECİKTİRDİĞİMİZ EVRAKLARDAN ÜCRET ALMIYORUZ.

istanbul kurye firmaları ile ilgili tüm firmaların iletişim bilgileri ( Adres, Telefon, Mail ) gibi bilgilere ulaşmak için iletişim bölümünden bize ulaşarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

NOT: Şuanda diğer firmaların bilgilerini kendi izinleri olmadığı için liste yayınlayamıyoruz. Gerekli liste ve kurumsal firma listesi için bize iletişim bölümünden mail istemeniz durumunda hemen sizlere anında geri dönüş sağlanacaktır.

avrasyakurye
avrasyakurye

No Comments

Write a Reply or Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Son Yorumlar