Kurye Fiyatları

Motorlu kurye taşımacılık ve lojistik hizmetlerinde belirli standart fiyat tarifeleri mevcuttur. Bu fiyatlar özellikle semt ve ilçelerin bulunduğu bölgelere bağlı olarak değişmekle birlikte teslimatı yapılacak sipariş ve evrakların teslim edileceği süreye göre de fiyatlar değişir.

Avrasya Kurye Abone Fiyat listesi

Avrasya Kurye Abone Fiyat listesi

İstanbul içerisinde kurye fiyatları alabileceğiniz yüzlerce firma vardır ama birçok firma adı altında hizmet veren birçok korsan firmalarda mevcut olmakla birlikte her firmanın kendine göre bir kurye fiyat tarifesi vardır. Bizler İstanbul içerisinde sizlerin fazla karmaşalık yaşamamanız için bölge sayılarını indirip sadece 8 bölge olarak hizmet veriyoruz.

HİZMET BÖLGELERİMİZ :

Gibi toplamda İstanbul’u 8 Ayrı bölgeye ayırmış bulunuyoruz. Şimdi aşağıda verdiğimiz kurye bölge haritası inceleyip detaylara baktığınız zaman çok daha iyi anlayacaksınız.

kurye bölge haritası
Yukarıda harita da belirmiş olduğumuz gibi;

1.Bölgede yer alan semtler şöyledir: KARAKÖY, TAKSİM, BEŞİKTAŞ, BEYOĞLU, ORTAKÖY, MECİDİYEKÖY, ŞİŞLİ, NİŞANTAŞI, OKMEYDANI, LEVENT, ZİNCİRLİKUYU, ETİLER, BEBEK, SEYRANTEPE Gibi bölgelerin yer aldığı semtleri kapsar.

2.Bölgede yer alan semtler şöyledir: EMİNÖNÜ, SİRKECİ gibi semt ve ilçelerin yer aldığı bölgeleri kapsar.

3.Bölgede yer alan semtlerimiz şu şekildedir: BEYLERBEYİ, ÜSKÜDAR, ALTNİZADE, KADIKÖY, FENERBAHÇE, BAĞLARBAŞI, HAREM, gibi bölgeleri kapsar.

4.Bölgede yer alan semtlerimiz şu şekildedir: ÇENGELKÖY, ÜMRANİYE, ÇAMLICA, KOZYATAĞI, İÇERENKÖY, GÖZTEPE, SUADİYE, BOSTANCI gibi alanları kapsayan semt ve ilçelerin bulunduğu bölgelerdir.

5.Bölgede yer alan semtlerimiz şu şekildedir: YENİKAPI, AKSARAY, LALELİ, BEYAZIT, MERTER, FATİH, TOPKAPI, BALAT, EYÜP gibi semt ve ilçelerin bulunduğu bölgelerdir.

6.Bölgede yer alan semtlerimiz şu şekildedir: MASLAK, OKMEYDANI, SEYRANTEPE, KASIMPAŞA gibi bölgelerin olduğu semt ve ilçelerdir. Not: 6. bölge ve 1.bölge aslında aynı fiyat tarifesi uygulanmaktadır. moto kurye fiyatları hesaplama yaparken aynı 1. bölge gibi fiyat hesaplaması yapabilirsiniz.

7.Bölgede yer alan semtlerimiz şunlardır: YEŞİLKÖY, BAKIRKÖY, ŞİRİNEVLER, ZEYTİNBURNU, GÜNEŞLİ, İKİTELLİ, BAĞCILAR, BAYRAMPAŞA, ESENLER, HALKALI, SEFAKÖY, YENİBOSNA, MAHMUTBEY, ALİBEYKÖY, GAZİOSMANPAŞA, KÜÇÜKKKÖY Gibi alanı kapsayan semt ve ilçelerin bulunduğu bölgedir. 7. bölge için moto kurye fiyat tarifemiz kampanyalıdır. kampanya için lütfen bizi arayınız.

8.Bölgede yer alan semtlerimiz şunlardır: KARTAL, MALTEPE, KÜÇÜKYALI, ATAŞEHİR, KÜÇÜK BAKKAL KÖY, DUDULLU, ERENKÖY, KAVACIK, ERENKÖY GÜMRÜK gibi ilçelerin ve semtlerin yer aldığı bölgelerdir.

kurye fiyatları

yukarıda harita da yer alan kurye fiyatları haritamızda standart bölgeler dışında yer alan yerler için EXTRA fiyat tarifesi uygulanır. Sebebi ise o bölgelere çok az kayıt çıkmasından dolayı EKSTRA moto kurye fiyat tarifesi uygulanır.

AVRASYA KURYE Olarak gönderi yoğunluğunuza bağlı olarak kurye fiyatları ve moto kurye fiyatları için indirimli tarifeler uygulamaktayız. Çok sayıda gönderi yoğunluğunuz varsa abonelik sistemimiz ile sizlere kaliteli hizmeti en uygun şartlarda sağlıyoruz.

NOT: Kurye fiyatları sayfamızı inceleyerek kurye fiyatlarını hesaplayabilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ VE SİPARİŞ İÇİN :

TEL : 0212 220 22 11 PBX

WhatsApp 90 543 927 19 33 Nolu GSM numaramızdan  kesintisiz sipariş verip bilgi alabilirsiniz.

Ayrıca sizlere ihtiyaçlarınız çerçevesinde 7/24 hizmet sağlıyoruz.

avrasyakurye
avrasyakurye

No Comments

Write a Reply or Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Son Yorumlar