Kurye Hizmetleri

Avrasya Moto Kurye Hizmetlerimiz;

  • Motorlu Kurye
  • Arabalı Kurye
  • Gece Kurye
  • Dağıtım Hizmetleri
  • Tahsilâtlı Gönderileriniz ( Kapıda Ödeme )
  • Şehir Dışı Kurye Hizmeti
  • Uçak Kurye ( Hava Kargo İle )

Motorlu Kurye: Avrasya kurye sizlere vermiş olduğu kaliteli hizmet ile sizlerden gelecek evrak, özel eşyalarınız, tahsilâtlarınız, faturalarınız, sözleşme dosyalarınız, firma evraklarınız gibi her türlü motor ile taşınabilecek gönderileriniz bizim tarafımızdan motorlu kurye ile alınıp gideceği adrese hızlı ve güvenilir şekilde teslim edilir.

Arabalı Kurye: Motorsikletin taşıyamadığı büyüklük veya ebattaki paket vb özel eşyalarınız firmamızın bünyesinde bulunan araçlar ile adresinizden alınıp gideceği adrese araçlarımız ile çok hızlı bir şekilde sarsmadan kırmadan teslim edilir. Arabalı kurye fiyatlandırması normal kurye gönderi fiyatına göre değişmektedir. Lütfen araçlı kurye gönderileriniz için firmamızdan fiyat isteyiniz.

Gece Kurye: Akşam saat 19:00 ‘dan sonra sizlerden gelecek olan siparişlerin firmamızın bünyesinde bulunan nöbetçi kuryeler aracılığı ile sabah saat 08:00’a kadar yapılan işlerdir. Gece kurye hizmetinde fiyatlandırma değişiklik göstermektedir. Gece gönderileriniz için firmamızdan kurye fiyatı isteyiniz.

Dağıtım Hizmetleri: Firmanızın yapmış olduğu davetiye, broşür, reklâm çalışmaları ve toplu gönderileriniz için sağlanan bir hizmettir. Sizlere raporlama yapılır. En az iki iş günü içerisinde kurye hizmetleri ile teslimatlarınız gerçekleştirilir.

Tahsilatlı Kurye Hizmeti: Şirketinizin e-ticaret ya da ürün satışlarınızda kesmiş olduğunuz fatura bedeli karşı taraftan tahsil edilip 3 gün aralıklar ile firmanıza ödeme gerçekleştirilir.

Şehir Dışı Kurye Hizmeti: İstanbul dışında ki illere yapılan gönderi hizmetidir ve gün içi ile sınırlıdır. Sizlerin belirtmiş olduğunuz illere istediğiniz sürede teslimat gerçekleştiriyoruz.

Hava Kargo:  Göndermiş olduğunuz kargoların sizden alınıp uçak kargo ile gönderilip ve alınmasının yapılma işlemidir. Alım yapılabilmesi için şirket yetkilisi adına göndermeniz kolaylık sağlayacaktır.

No Comments

Write a Reply or Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.