Kurye istanbul

İstanbul içerisinde bulunan firma, okul, dershane, ajans, şirket, kamu kuruluşları, özel firmaların yanında herhangi bir şirket kuruluşu olmanız yeterli olmakla birlikte isteyen şahıs yada şahıs firmalarına kurye istanbul hizmeti sağlıyoruz.

Hizmetimizi almaya başladıktan sonra bünyemizde çalışan 25 motorlu personel ile ihtiyaçlarınız için sizlere mesai saatleri içerisinde işleriniz aksamayacak şekilde kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmet veriyoruz. Motorlu personeller dışında aylık olarak fatura, irsaliye yada toplu evraklar için yaya kurye personelleri bulundurarak toplu evraklarınızı aynı gün içerisinde götürüp müşterilerinize teslim ediyoruz.

Kurye istanbul hizmeti ile bizle çalışmaya başladıktan sonra sizleri abonelik sistemine dahil ederek aylık olarak kurye gönderimlerinizde büyük indirimler sağlıyoruz. Normal evrak ücreti 20 TL olduğunu kabul edersen sizleri abonelik sistemimize dahil ettikten sonra gönderi ücretiniz 10 TL olacaktır. Abone olduğunuzda ortalama % 50 oranında bir indirim kazanmış olacaksınız.

KURYE İSTANBUL ABONELİK ÇEŞİTLERİ !

  • Peşin ücretli kurye abonelik
  • Sanal pullu kurye abonelik
  • Pullu kurye abonelik
  • Cari kurye abonelik

İhtiyaçlarınıza göre yukarıda ki abonelik sistemlerine sizleri dahil ederek hem indirimli gönderi yapma şansına sahip olacaksınız hemde abonelerimize uyguladığımız 24 saat kesintisiz hizmet alabileceksiniz.

24 SAAT HİZMET NEDİR ?

24 saat kurye hizmeti ihtiyaçlarınız çerçevesinde akşam mesai saatlerinden sonra ( 19:00 ) bünyemizde nöbetçi personeller bulundurarak sipariş verdiğiniz andan itibaren sizlere en yakın mesafede bulunan personelimizi sistemden görüntüledikten sonra hemen sizin bulunduğunuz adrese gönderip evrakları sizlerden alıp gideceği adrese hiç bir bekleme yapmadan götürü teslimatını gerçekleştiririz.

KURYE İSTANBUL TESLİMAT SÜRELERİ !

Teslimat sürelerimiz İstanbul’un bütün semt ve ilçelerini bölgelere ayırmış bulunmaktayız. Bu bölgelere göre teslimat süreleri değişmekle birlikte en yakın bölgeye 30 dakika en uzak bölgeye 180 dakika içerisinde teslimatları gerçekleştiriyoruz.

Acil kurye istanbul ihtiyaçlarınız için ise çok önemli durumlarda express hizmetimizi devreye sokarak en yakın bölge için 15 dakika en uzak bölge için ise 75 dakika içerisinde götürüp müşterilerinize teslimatları hızlı ve uygun fiyat tarifesinden gerçekleştiriyoruz.

KURYE İSTANBUL HİZMET ALANLARIMIZ !

İstanbul’un bütün semt ve ilçelerine istanbul kurye hizmetleri veriyoruz. İstanbul dışında kalan iller için ise ANKARA, İZMİR, ANTALYA, ESKİŞEHİR, KOCAELİ, İZMİT, EDİRNE, TEKİRDAĞ, ÇANAKKALE, MUĞLA, KONYA, BURSA, YALOVA ve ihtiyaçlarınıza göre hangi illere gitmesi gerekiyorsa firmamızdan detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.

kurye istanbul hizmetimiz ile ilgili bizlere aşağıdaki numaralardan ulaşabilirsiniz.

TEL: 0212 220 22 11

0212 222 86 02

CEP: 0507 179 65 66

Cep numaramızı arayarak 24 saat bilgi sahibi olup sipariş verebilirsiniz.

avrasyakurye
avrasyakurye

No Comments

Write a Reply or Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Son Yorumlar