Moto Kurye Kiralama

İstanbul ili içerisinde firmanızın ihtiyaçlarınızı karşılamak için sizin kendi bünyenizde çalışacak kendi elemanınız gibi personeller sağlıyoruz. En önemlisi gönderi yoğunluğu için moto kurye kiralama olmazsa olmaz arasında yer alan bir ihtiyaçtır.

moto kurye kiralamMoto kurye firmaları ile aylık olarak çalışıp her ay çok yüksek ücretler ödemenize gerek kalmadan ihtiyaçlarınız ve yoğunluğunuz çerçevesinde sizlere profesyonel ve hızlı hizmet sunacak kaliteli kurye personelleri tedarik ediyoruz. Size tedarik ettiğimiz personel yaz – kış, yağmur – çamur hiç fark etmeden sizlere belirtilen saatler içerisinde evraklarınızı zamanında yetiştirmek için en iyi hizmeti sunar.

Personelimizin bütün ihtiyaçları Avrasya kurye tarafından sağlanır.Bu ihtiyaçlar şunlardır:

 • Aylık maaş ücreti
 • Günlük yaktığı yol yakıt ücreti
 • Aylık motor bakım ücreti
 • SSK giderleri
 • Aylık yemek giderleri
 • Giyeceği kıyafetler

Gibi bütün ihtiyaçları bizim tarafımızdan karşılanarak sizler sadece personelle günlük rutin işlerinizi yapması için yönlendireceksiniz.

Sizlere Günlük, haftalık, Aylık ve Yıllık olarak personel tedarik edilir. Ne kadar uzun süreli çalışma söz konusu olursa o kadar daha çok uygun fiyat tarifesinden faydalanabilirsiniz.

Moto Kurye Kiralama Çalışma Sistemi

 1. Personelimiz sabah saat 08:30’da mesaisi Başlar Akşam 18:30’da Mesaisi biter ( Not: Firmanızın çalışma sistemine göre de personelimizin çalışma sistemi esnek olup değiştirilme yapılabilir. )
 2. Personelimiz günlük 200 KM Yol yapma limiti vardır.
 3. Personelimiz sizlere hizmet için 2 Köprü 2 Otoban Geçiş Hakkı Vardır.
 4. Personel sizin isteğinize bağlı olarak istediğiniz kıyafetleri giyebilir.
 5. Sizlerin her türlü sipariş ve özel işlerinizi yapmakla yükümlüdür. Gün içerisinde personelimizi istediğiniz adreslere gönderebilirsiniz.

İstanbul Moto Kurye Kiralama Fiyatları !

Fiyatlarımız tamamen sizin ihtiyaçlarınıza paralel olarak değişmektedir. Ayrıca web sitemiz üzerinden bizi aradığını söyleyen bütün firmalar % 20 İndirimli fiyat sunulacaktır.

Detaylı Bilgi için :

0212 220 22 11 (6 HAT ) PBX

0507 179 65 66

avrasyakurye
avrasyakurye

No Comments

Write a Reply or Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Son Yorumlar