Moto kurye ücretleri

Avrasya kurye olarak sizlere istanbul içerisinde en uygun moto kurye ücretleri sunmakla birlikte en hızlı hizmeti sağlıyoruz. Kurye sektöründe genelde fiyatlandırmalar tamamen istanbul bölge haritası üzerinden fiyatlandırma yapılarak yapılır.

İstanbul içerisinde bölgeleri toplamda 8 bölge olmakla birlikte aşağıda istanbul kurye bölge haritasını inceleyebilirsiniz.

istanbul kurye

Toplamda 8 bölgeden oluşan bölge haritası üzerinden ücretler hangi bölgeden evrak alınıp gideceği adresin bölgesine göre fiyat hesaplaması yapılır.

Örnek vermek gerekirse Beşiktaş semtinde yer alan bir firma maslak semtine evrak göndermek istediğinde Beşiktaş 1.bölgede yer alır Maslak ise 6. bölgede yer alır. 1.bölgeden 6.bölgeye evrak gönderim ücreti 7 TL’dir gibi fiyat hesaplaması yapılır.

İstanbul içerisinde moto kurye ücretleri tamamen bulunduğunuz semtlere göre değişmekle birlikte detaylı kurye fiyatları için lütfen müşteri temsilcilerimizle iletişime geçiniz.

Özellikle tekstil, ajans, danışmanlık, turizm, reklam ajansları, kurumsal şirketler, ürün satışı yapan firmalara vb gibi şirket olarak İstanbul içerisinde hizmet veren herkese koşulsuz olarak abone olmaları durumunda % 50 moto kurye indirimi sağlıyoruz.

Sizlere özel ücretlerimiz standart olup akşam 19:00’dan sonra gece tarifesine geçilip normal gönderi fiyatları sadece 2 katı olmakla birlikte sizlere verilen evrak teslimat sürelerimiz standarttır. Gece sizlerden gelebilecek siparişler çerçevesinde bünyemizde nöbetçi personeller bulundurarak sizlerden gelecek siparişleri 20 dakika içerisinde teslim alıp gideceği adrese götürüp teslimatı gerçekleştiriyoruz.

MOTO KURYE ÜCRETLERİMİZ AŞAĞIDADIR:

moto kurye ücretleri

Yukarıda ki fiyatlarımız istanbul moto kurye ücretleri için geçerlidir.

avrasyakurye
avrasyakurye

No Comments

Write a Reply or Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Son Yorumlar