Motor Kurye

Motor kurye gün içerisinde belirli saatler ile sizlerden herhangi bir evrakın alınıp başka bir adreste bulunan firma yada şahıslara götürülme işlemidir. Bu işlem yapılırken evrakınızı taşıyan personel motosiklet kullanarak yada evrakın büyüklük durumuna göre araçlı olarak hizmet sağlar.

motor kuryeİstanbul içerisinde sürekli olarak her semt ve ilçede motor kurye elemanlarımız bulunmakla birlikte sizler sipariş verdiğiniz andan itibaren adresinize en yakın mesafe de bulunan personelimizi GPRS Takip sistemi ile kontrol edip adresinize en yakın elemanımızı hemen yönlendirip evraklarınızı çok kısa süre içerisinde sizden alıp gideceği adrese göre teslimatını gerçekleştiriyoruz. Sizden alınan evrak ve siparişleriniz gideceği güzergaha göre personellerimiz kendi içerisinde devir yaparak en hızlı şekilde teslimatları gerçekleştirirler.

istanbul motor kurye personellerimiz tamamen profesyonel olup herhangi bir kaza riskine karşı tam donanımlı olup kask, demir koruyucu, sağlam aynalar, su geçirmez botlar gibi işi aksatacak hiç problemle karşılaşmayacak şekilde çalışırlar.

MOTOR KURYE FİYATLARI ?

İstanbul içerisinde günlük olarak yapacağınız gönderi adedine göre sizlere indirimli fiyat tarifeleri sunulur. bu kapsamda bizleri arayarak hangi sektörde hizmet verdiğiniz, günlük gönderi yoğunluğunuz, taşınan evrak, ürün ve siparişlerin ebatları ve sürekli olarak gönderi yaptığınız adresleri bize belirtmeniz durumunda size en uygun fiyat tarifesi sunulur.

MOTOR KURYE TESLİMAT SÜRELERİ ?istanbul motor kurye

Evrak taşıma ve teslimat sürelerimiz en yakın bölge ile en uzak bölgeyi baz aldığımızda 45 dakika ile 180 dakika içerisinde evraklarınız istediğiniz bir adresten başka bir adrese motor kurye personellerimiz ile taşıyoruz. Size yakın bulunan adreslere ise 45 dakika ile 75 dakika içerisinde teslimatlar gerçekleştiriyoruz.

NASIL SİPARİŞ VEREBİLİRİM ?

Bizlere 0212 220 22 11 Nolu PBX numaralarımızdan sipariş verebilirsiniz. Yada 0507 179 65 66 numaralı GSM numaramızdan sipariş verebilirsiniz.

Şuanda çalıştığınız herhangi bir firma mevcut olup ve memnun değilseniz bizi arayarak sorun yaşadığınız konuları belirtip o konularda bizlerden herhangi bir sorun yaşamayacağınıza dair teminat alıp hemen % 50 oranında indirimli olarak gönderi gönderebilirsiniz.

Etiketler:
avrasyakurye
avrasyakurye

No Comments

Write a Reply or Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Son Yorumlar