MOTORLU KURYE ile trafikten kurtulun !

Motorlu kuryeler ulaştırmanız gereken acil bir evrakı aynı gün içinde kısa süre zarfında istediğiniz yere ulaştırabilir.

Avrasya kurye olarak 2013 den beri siz değerli müşterilerimiz için 7/24 hizmet vermekteyiz ve verdiğimiz hizmette her zaman en hızlı teslimat sürelerine sahip olup hem de ekonomik bir kurye hizmeti vermeyi kendimize ilke edinmiş bir kurye firmasıyız.

Avrasya kurye olarak müşteri memnuniyeti her zaman ön planda olmaktadır. 

Motorlu kurye hizmeti dilediğiniz bir noktadan istediğiniz bir noktaya teslimatını 1 saat ile 4 saat arasında alıp teslimatının yapıldığı bir kurye hizmetidir.

Fiyatlandırma sistemi gönderinin boyutuna göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Avrasya Kurye Çalışma Prensipleri

Avrasya kurye olarak siz değerli müşterilerimize her zaman 7/24 hizmet vermekteyiz. 

HIZLI

Avrasya kurye her zaman hızlı ve ekonomik olarak kurye hizmetinin önde gelen firmasıdır. Avrasya kurye ile sizde hem uygun hemde hızlı hizmet alın!


GÜVeNİLİR

Avrasya kurye kuruluşundan bu güne tüm evraklarını sağlam ve zarar görmeden gönderilerinizi teslim edilecek noktaya ulaştıran nadir firmalardandır.


ZAMANINDA

Avrasya kurye %98 zamanında teslimat süreleri ile kurye piyasasında çok önemli bir konumda olup siz değerli müşterilerimiz için en iyi hizmeti sunmaktadır.


DENEYİMLİ

Avrasya kurye 2010 son çeyreğinde kurulan ve tam gaz 10 senedir hizmet veren ve verdiği hizmet ile müşterilerini memnun eden bir kurye firmasıdır.


KURYE SEKTÖRÜNDE 20.YIL

Başarı tecrübede saklı…

Avrasya kurye her zaman hızlı ve ekonomik olarak kurye hizmetinin önde gelen firmasıdır. Avrasya kurye ile sizde hem uygun hemde hızlı hizmet alın!

Sizde Motorlu Kurye’nin Avantajlarından Faydalanın

contact information

write us or contact us on our social media