Motorlu Kurye

Avrasya motorlu kurye hizmetlerimiz ile sizin ve firmanızın İSTANBUL içerisinde acil gönderim ve evrak işlerinizi çok hızlı bir şekilde ve evraklarınıza hiç bir zarar gelmeden teslimatını gerçekleştiriyoruz.

En önemlisi sürekli istanbulun bütün semtlerinde elemanlarımızı bulundurup sizlerden gelecek olan sipariş doğrultusunda onları sizin adresinize yönlendirerek teslimat işlemini gerçekleştiriyoruz.

İSTANBUL İçerisinde motorlu kuryelerimiz hep semt ve ilçelerde gezmektedirler. Müşterilerden gelen siparişler için her türlü adres ve semte giderek evrak teslimatlarını gerçekleştirirler.

NEDEN MOTORLU KURYE?

Çünkü zaman artık öyle bir döneme geldi ki aracı olan için bir derdi var demektir. Bunu İSTANBUL’da yaşayanlar açıkça bilirler. Çünkü bazen AKSARAY, EYÜP, TOPKAPI, HAVAALANI, MECİDİYEKÖY Yada KADIKÖY, MALTEPE, KARTAL, SABİHA GÖKÇEN HAVAALANI, ÜMRANİYE Gibi semtlerden ister kendi içerisinde istersenizde boğaz köprüsünü geçmeye çalıştığınız da saatlerce zaman kaybına sebep olur. Ayrıca acil ihtiyaçlarınız, evraklarınız, sözleşmeleriniz, toplantı evraklarınız, tanıtım metinleri, iş dosyaları, şirket evrakları, ürün satışları gibi her türlü acil başka yere ulaştırmanız gereken evrakları sizin yerinize zaman kaybı, yol masrafı, eleman maaşı vermekten sizleri kurtarıyoruz. Avrasya motorlu kurye olarak sizlerin yerine İSTANBUL Şehir içi kurye hizmeti çok hızlı şekilde sağlıyoruz.

MOTORLU KURYE TESLİMAT SÜRELERİ

Avrasya motorlu kurye hizmetleri Ltd. Şti olarak sizlere İSTANBUL İçerisin de şehir içi ve şehir dışı çok hızlı hizmet sağlıyoruz. Sizler için İstanbul’u toplamda 8 BÖLGE ye bölmüş bulunmaktayız. Bu bölgeler 1.bölge, 2.bölge, 3. bölge, 4. bölge, 5.bölge, 6.bölge, 7.bölge, 8.bölge diye 8 farklı bölgeye bölmüş bulunmaktayız. Diğer sayfamızda tanıttığımız İstanbul kurye bölge haritası için tıklayınız.

Bu bölgeler içerisinde teslimat sürelerimiz şu şekildedir.

Normal Evrak teslimat süresi : 75 Dakika

Acil Ekspres teslimat süresi ise: 45 Dakika’dır.

motorlu-kurye-istanbulAyrıca özel durumlar için yukarıda bulunan teslimat sürelerimizin üzerinde çok daha kısa süreler de teslimatlar gerçekleştiriyoruz. Sizlerin ihtiyaçlarına özel olarak 15 ile 30 Dakika arası teslimatlar da gerçekleştiriyoruz.

MOTORLU KURYE FİYATLARI ?

Motorlu kurye fiyatlarımız sizlerin bulunduğu bölgelere bağlı olarak değişir. Özellikle 1.Bölge içerisinde bulunan semt ve ilçelere göre çok uygun fiyatlar sunuyoruz. Ayrıca abonelik sistemine dahil olan herkes %50 İndirimli kurye gönderisi gönderme şansına sahip olabilir.

No Comments

Write a Reply or Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.