Motosiklet Fuarı

Her yıl geleneksel olarak yapılan motosiklet fuarına bu sene Avrasya kurye olarak hem katılıyoruz hemde isteyenlere elimizde bulunan davetiyelerden ulaştırarak bu etkinliğe katılmak isteyen gönüllüleri ulaştırıyoruz.

Her yıl geleneksel olarak yapılan bu organizasyon için Türkiye’nin her yerinde motor tutkunları İstanbul’a akın ederek bu davete katılarak yeni motor ve parçalarını görme şansı yakalıyorlar.

Türkiye’nin TEK ve EN Büyük Motosiklet fuarı , 2015 Euarsia Motobike Expo 26 Şubat 2015 Tarihinde hemen kapılarını Motosiklet Profesyonelleri ve Tutkunlarına kapısını açıyor. Yeni model Motosiklet, Scooter , Bisiklet ve Aksesuarlarını yakından görüp inceleme şansını bulacak.

Kaç adet motosiklet fuarına ücretsiz davetiye veriyoruz ?

Sizlere 10 adet çift kişilik (20 Kişilik ) 26 Şubat – 27 Şubat 2015 tarihleri arası geçerli davetiye
5 adet Tek kişilik 26 Şubat – 1 Mart 2015 tarihleri arası geçerli davetiye vereceğiz.

Davetiyeleri almanız için konun devamına bizlere yorum yazarak iletişim bilgilerinizi yazarak hemen davetiye talebinde bulunabilirsiniz.

Motosiklet fuarı 26 şubat 2015 ile 1 mart 2015 tarihleri arasında açık olmakla birlikte birçok kişi motosiklet fuarı davetiye gibi ücretsiz olan bu biletleri ticarethane mantığı ile 40-50 TL gibi ücretle satarak bu işin ne kadar gereksiz ve sviyesiz durumlara indiğini görmekteyiz. Özellikle bu bilet konusunda sizlerden ücret talep eden kimseye herhangi bir ücret ödemeyiniz.

NOT: BİZ BU VERDİĞİMİZ DAVETİYELER İÇİN HERHANGİ BİR ÜCRET TALEP ETMİYORUZ. SADECE BİZE GELEN FAZLADAN DAVETİYELERİ MOTOR TUTKUNLARINA ÜCRETSİZ OLARAK DAĞITIYORUZ.

Hemen konun devamına gerekli bilgilerinizi yazarak talepte bulunabilirsiniz.

NOT: ARKADAŞLAR BU AKŞAM 26.02.2015 SAAT 20.00 GİBİ 5 ADET ÜCRETSİZ YENİ DAVETİYE ( 2015 motosiklet fuarı davetiyesi ) BİR YERDEN GELME DURUMU VAR BU DURUMDA İSTEYENLER LÜTFEN MESAJ ATSIN…

YENİ NOT: Arkadaşlar ne yazık ki yeni davetiyeler gelmedi bu sebepten yeni gelecek davetiyeleri dağıtamadık….

avrasyakurye
avrasyakurye

No Comments

Write a Reply or Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Son Yorumlar