Nöbetçi Moto Kurye

Kurye ihtiyaçlarınız için artık akşam mesai saatleri bitiminden sonra da sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Özellikle saat 19:00’dan sonra bizim için mevsim fark etmeden yaz kış olsun sizlere moto kurye hizmeti veriyoruz. Bünyemizde her gün iş yoğunluğuna bağlı olarak 10 adet nöbetçi moto kurye bulunduruyoruz.

NEDEN NÖBETÇİ MOTO KURYE ?

nöbetçi moto kuryeNöbetçi moto kurye akşam yada geceleri hiç fark etmeden acil ihtiyaçlarınız için hazır personeller bulunduruyoruz bünyemizde. İster anahtarını bir yerde unutmuş olun, ister mesaiye kalıp acil göndermeniz gereken şirket evrak yada sözleşmeleri olsun, isterseniz de acil ilaç yada canının bir şeyler yeyip içmek istedi hemen bizi arayarak bu talebinizi bildirmeniz durumunda sizin adresinize en yakın mesafe de bulunan personelimizi yönlendirerek siparişiniz doğrultusunda verdiğiniz işini akışını çok kısa süre içerisinde gerçekleştirir.

Ayrıca gece saatlerinde İstanbul trafiği boş az olduğundan dolayı teslimatlarını çok çok kısa süreler içerisinde gerçekleştiriyoruz.

NÖBETÇİ MOTO KURYE TESLİMAT SÜRELERİ !

İstanbul içerisinde teslimat sürelerimiz mesafeye bağlı olarak değişmekle birlikte ;

  • 1.Bölge normal evrak teslimat süremiz 75 Dakika
  • 1.Bölge acil evrak teslimat süremiz 45 Dakika
  • Diğer bölgeler normal evrak teslimat süremiz : 2,5 Saattir.
  • Diğer bölgeler acil evrak teslimat süremiz : 1,5 Saattir.

1.Bölgenin yer aldığı semtler şunlardır. ( mecidiyeköy, şişli, maslak, beşiktaş, karaköy, taksim, nişantaşı, ortaköy, okmeydanı, zincirlikuyu, levent ) Gibi semt ve ilçelerin yer aldığı bölgelerdir.

Yukarıda bölgeler dışında yer alan semtler içinde sürekli hazır nöbetçi kurye bulundurup ihtiyaçlarınız çerçevesinde hemen siparişinizin teslimatını gerçekleştiriyoruz.

NÖBETÇİ MOTO KURYE ÜCRETLERİ !

Nöbetçi moto kurye fiyatları tamamen evrakların teslimatının yapılacağı bölgelere bağlı olarak değişmektedir. Bu sebepten dolayı sipariş verecek herkese abonelik sistemimizden faydalanmalarını istiyoruz.

Abone olduğunuz taktirde fiyatlarda ortalama % 50 indirimli gönderi gönderme şansına sahip olacaksınız. Bu sebepten dolayı herhangi bir sözleşme imzalamadan hemen isteyen herkese kurye abonesi olabilir.

HEMEN NASIL SİPARİŞ VEREBİLİRİM ?

Gün içerisinde mesai saatleri dışına sipariş vermek için normal CALL CENTER Numaramızı arayarak sipariş verebilirsiniz.

TEL: 0212 220 22 11

Mesai saatleri dışında 7/24 aktif olarak sipariş vermek, fiyat sormak, teslimat süresi öğrenme, abone olma yada abonelikle ilgili bilgi almak için gece gündüz fark etmeden sipariş ve bilgi için:

0507 179 65 66 nolu numaramızı arayabilirsiniz.

avrasyakurye
avrasyakurye

No Comments

Write a Reply or Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Son Yorumlar