Otel Kurye

otel kuryeİstanbul otel kurye – İstanbul içerisinde ortalama 5000 adet otel bulunmaktadır ve bu otellerin müşterilerine özel olarak sağladığı otel kurye hizmetini biliyor muydunuz ?

Avrasya kurye olarak İstanbul içinde 600 ile kurye anlaşması yaparak sizlerin otelde dinlenip yada tatil yaparken ihtiyaçlarınız durumunda resepsiyonu arayıp otel kurye talebinde bulunabilirsiniz.

NASIL SİPARİŞ VEREBİLİRİM ?

Bulunduğunuz otelde hiç odanızdan çıkmadan direkt olarak resepsiyon çağrı numarasını arayarak resepsiyonda bulunan personellere Avrasya kuryenin otel kurye hizmetinden faydalanmak istediğinizi ve ihtiyacınız çerçevesinde siparişinizi resepsiyonda bulunan personele evrak nereden alınacak nereye teslim olarak, saat kaçta alınması gerekiyor, saat kaçta gideceği adreste olması gerekiyor ve siparişin alım ve teslimat bilgilerini eksik bir şekilde verdikten sonra Resepsiyon personeli Avrasya çağrı merkezimizi arayarak sizlerin vermiş olduğunuz bilgileri bize iletmektedir. Gerekli bilgileri anlaşmalı olduğumuz otel resepsiyonundan aldıktan sonra adrese en yakın kurye personelimizi harita üzerinden direkt olarak siparişe yönlendirip en kısa sürede siparişinizin alımını gerçekleştiriyoruz. Siparişi alan personelimiz bizlere alım yaptığına dair bilgi verdikten sonra biz personele teslim edileceği adrese ait gerekli bilgileri iletiyoruz ve saat kaçta teslim olacağı detayını aktarıyoruz. İstanbul içerisinde hiç bir şekilde trafik problemi bizim için sorun olmadan 30 dakika ile 180 dakika içerisinde siparişlerinizi alıp gideceği adrese teslimatını başarıyla gerçekleştiriyoruz.

TESLİMAT BİLGİSİ !

Siparişi teslim eden personelimiz kendi üzerinde firmamız tarafından verilen akıllı telefon ile birlikte sipariş raporunu bize iletir. Bize gelen raporlar sistem tarafından otomatik olarak bulunduğunuz otelin resepsiyonuna iletilir bu şekilde otelde sizlere gerekli bilgileri iletmiş olur.

Yada resepsiyona sipariş bilgileri verirken bu bilgilere ek olarak mail adresinizi verirseniz sizlere anlık olarak hiç uğraşmadan teslimat gerçekleştiğinde otel moto kurye raporu gönderelim.

OTEL KURYE ÜCRETLENDİRME !

Anlaşmalı olduğumuz otellerde sizlerden herhangi bir ek ücret talep etmeden moto kurye ücretleri için ihtiyaçlarınızı ücretsiz olarak sizin adınıza gerçekleştiriyoruz ama anlaşmalı olmadığımız otellerde talep etmeniz halinde sizlere standart kurye fiyatları tarifemizi uygularız.

DETAYLI BİLGİ VE İLETİŞİM:

Telefon: 0212 220 22 11

7/24 İletişim: 0507 179 65 66

 

Etiketler:
avrasyakurye
avrasyakurye

No Comments

Write a Reply or Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Son Yorumlar