Avrasya kurye olarak 2013 den beri siz değerli müşterilerimiz için 7/24 hizmet vermekteyiz ve verdiğimiz hizmette her zaman en hızlı teslimat sürelerine sahip olup hem de ekonomik bir kurye hizmeti vermeyi kendimize ilke edinmiş bir kurye firmasıyız.

Avrasya kurye olarak müşterilerimiz istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda özel kurye hizmeti vermeye başladık. İstanbul içerisinde çok çok acil olan evraklarını yakın olan mesafelerde 30 dk ile 1 saat arasında uzak olan bölgelerde ise 45 dk ile 1.3 saat arasında sizden alıp teslim noktasına ulaştırıyoruz.

Çok acil olmasının yanında özel kurye hizmeti aldığınızda kuryemizi size tahsis etmiş olup sadece sizden gönderinizi alıp teslimat noktasına gittiğimiz hizmetimizdir. Çok hızlı şekilde teslim edilmesinin asıl sebebi sadece sizin işinizi yapıyor olmasıdır.

Çok acil evraklarınız için her zaman çözüm ortağınız olan Avrasya kuryeyi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz..

VIP KURYE

Özel kurye ile İstanbul içinde fark yaratıyoruz!

Özel kurye hizmetimiz istanbul içerisindeki bütün semtlerde geçerli olup kuryeyi istediğiniz semte yakınlık uzaklık farketmeden gönderebilirsiniz. Sizin de bu tarz kuryeye ihtiyacınız olması durumunda bizden özel kurye talebinde bulunabilirsiniz.

Vip Kurye
HIZLI

Kısa süreler içinde büyük işler başarıyoruz !

HESAPLI

Kaliteli hizmet ve uygun fiyatları sizinle buluşturuyoruz ! 

ÇÖZÜM ORTAĞI

Her konuda yardımcınız,çözüm ortaığınız olabiliriz!

GÜVENİLİR

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing eli.

ÇÖZÜM ORTAĞINIZ OLALIM !

About us

Sahip olduğumuz tecrübe
ile İstanbul’da kurye denilince akla ilk biz geliyoruz !

Özel Kurye ile öncelikle sizin acil gönderiniz ve s teslim edilir. Sizin gönderiniz yerine ulaştığında ikinci siparişi ulaştırır. Aynı zamanda daha fazla tecrübeye sahip kuryelerimiz sizin hizmetinizdedir.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN !

Bizi arayabilir yada mesajınızı gönderebilirsiniz!