özel moto kurye

ozel moto kuryeSizlerin şirket ihtiyaçları için bünyemizde yeni açmış olduğumuz özel moto kurye departmanı ile evraklarınızın ne zaman ve nereye teslim olacak gibi bütün seçenekleri siz belirleyin personelimiz belirlediğiniz şartlarda evraklarınızı taşısın.

İstanbul ili içerisinde sizler acil durumlardaki toplantı, sözleşme, evrak, tanıtım metni, özel dosyalarınız, hediye paketleri, doğum günü hediyeleri, yılbaşı sürprizleri gibi her türlü taşınacak olan paket ve evraklarınızı istemiş olduğunuz tarih ve saatlerde gelip sizlerden teslim alıp gideceği adrese sizin belirtmiş olduğunuz süre içerisinde teslim ediyoruz. Sürekli olarak kurye firması aramaktan sizleri kurtararak evraklarınızın 15 dakika, 30 dakika, 45 dakika, 60 dakika gibi süreler içerisinde özel moto kurye hizmeti sağlıyoruz. Sizler sipariş verdikten sonra hemen size yakın en iyi ve en hızlı özel kurye elemanımız gelip evrakınızı sizden teslim alır ve teslim aldıktan sonra sizin belirttiğiniz adres ve sürede teslimatını gerçekleştirir.

TESLİMATI YAPILAN EVRAKLARINIZ SMS YADA MAİL YOLU İLE ANINDA SİZE BİLDİRİLİR.

ÖZEL MOTO KURYE SİPARİŞ VERME ŞARTLARI !

Bu hizmet için dileyen herkes sipariş verebilir. Sipariş verirken sizlerin bizim tarafımıza özellikle iletişim ve adres gibi detayları eksiksiz olarak vermeniz gerekmektedir.

ÖZEL KURYE FİYATLARI ?

Bu hizmette sizlerin vereceğiniz sipariş detayına bağlı olarak fiyat değişmekle birlikte abonelik yada tek seferlik sipariş gibi durumlar için fiyat farklılıkları söz konusudur.

Abone olan bütün firma yada şahıslara koşulsuz olarak % 50 indirim sağlanacaktır.

Ayrıca özel günlerde yada doğum günü hediyeleriniz için çok uygun fiyat tarifemizi görmek için hemen bizi arayabilirsiniz.

SİPARİŞ VERMEK VE DETAYLI BİLGİ İÇİN BİZLERİ HEMEN ARAYABİLİRSİNİZ.

TEL: 0212 220 22 11

0507 179 65 66

avrasyakurye
avrasyakurye

No Comments

Write a Reply or Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Son Yorumlar