Peşin Kurye

Gün içerisinde acil ihtiyaçlarınız yada sürekli olarak uzun soluklu fatura kesme, pul alma gibi bir çok uzun işle uğraşmak istemeyen müşterilere özel olarak getirdiğimiz yeni hizmet anlayışı ile peşin kurye adı altında yeni hizmetimizi size tanıtıyoruz.

pesin kuryeÇok az gönderisi olan yada fatura ile uğraşmak istemeyen müşteriler için uyguladığımız bu hizmet ile herhangi bir abonelik şartı bulunmamak şartıyla istediğiniz zaman sipariş verebilirsiniz. Bunun dışında memnun kalmadığınız taktirde hiçbir şekilde bizlere bağlı kalmadan farklı firmalar ile çalışarak onların da hizmet anlayışını test edebilirsiniz.

Peşin kurye ile adresinize gelen personelimize gönderi ücreti verip evraklarınız normal süreler içerisinde müşterilerinize götürüp teslimatları gerçekleştiriyoruz. Teslimatı gerçekleştirdiğimiz evrakın raporlarını sizlere telefon yoluyla, mail yoluyla, yada SMS yoluyla hemen evrak teslimat sonrası gönderiyoruz.

Günümüzde İstanbul içerisinde peşin moto kurye hizmetini bir çok firma tercih etmezken bunun en büyük sebebi ise hizmet kalitelerinin düşük olması ile birlikte sizlere verilen süreler içerisinde teslimat yapmamalarıdır. Bizler bünyemizde bulundurduğumuz 35 moto kurye, 5 yaya personel, 3 araçlı personel ve bunlara ek olarak CALL CENTER ekibimizle de sürekli olarak müşteri memnuniyetinin yanında ek olarak hızlı kurye hizmet anlayışını hedef olarak belirlemiş bulunuyoruz.

Bu hizmetimizde fiyatlar konusunda sizlere belli ayrıcalıklar tanıyarak % 30 oranında kurye gönderileriniz koşulsuz olarak indirimler sağlıyoruz.

Detaylı bilgi ve sipariş için:

Peşin Kurye Hizmetleri

0212 220 22 11

0507 179 65 66

avrasyakurye
avrasyakurye

No Comments

Write a Reply or Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Son Yorumlar