Şehir Dışı Kurye

Avrasya kurye olarak İstanbul dışında bütün TÜRKİYE İllerinde sizlere şehir dışı kurye ve şehir dışı gönderi hizmeti vermeye başlamış bulunmaktayız.

Nasıl mı ?

şehir dışı kurye hizmetiBütün TÜRKİYE’de bulunan illerde Acentalar ile antlaşmalar yaparak sizlere her zaman en iyi hizmeti en iyi şekilde vermenin amacı içerisinde olmuş bulunmaktayız. İstanbul da bulunan motorlu kuryeler ile evraklarınızı istediğiniz semt, adres yada şahıslardan alarak sizlerin bulunduğu illere şehir dışı kurye hizmetimiz ile gönderiyoruz. isterseniz uçak kurye ile bulunduğunuz semtle evraklarınızı göndeririz isterseniz de şehir dışı kurye personellerimiz sizlerin bulunduğu illere evrakları getirip acentalarımız yolu ile sizlere saatler içerisinde hızlı bir şekilde teslimatını gerçekleştiririz.

NEDEN ŞEHİR DIŞI KURYE ?

Çok acil olan evraklarınız, sözleşmeleriniz, toplantı dosyalarınız, satın almış olduğunuz ürün vb gibi şeyler, unutmuş olduğunuz kimlik, cüzdan, telefon, araç anahtarı, yada noter veya kurumsal evraklarınızı sizlerin yerine İstanbul ister işlem yaptırın isterseniz de direkt olarak adresi firmamıza vererek hemen aldırabilirsiniz. İstanbul’dan diğer semtlere mesafeye bağlı olarak saatlik yada aynı gün içerisinde teslimatlar gerçekleştiriyoruz. Avrasya ile çalışarak çok rahat bir şekilde şehir dışı kurye, şehir dışı gönderi, şehir dışı moto kurye hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

ŞEHİR DIŞI KURYE EVRAK TESLİMAT SÜRELERİMİZ !

Bulunmuş olduğunuz il yada ilçelere mesafeye baz alarak saatlik yada aynı gün teslimatları gerçekleştiririz. Bu tamamen sizin isteğinize bağlı olarak değişir ne kadar çabuk teslim olmasını isterseniz maliyeti de sizin için biraz daha artar. Şehir dışı moto kurye personellerimiz her zaman sizlerden gelecek siparişler için talimatlarınızı beklemektedir.

ŞEHİR DIŞI KURYE FİYATLARI NELERDİR ?

İstanbul’a yakın mesafede bulunan semtlere bağlı olarak mesafeye göre ücret hesaplanır. Ayrıca taşınmasını istediğiniz dokuman yada evrakların ebat ile kilolarına bağlı olarak fiyatlar değişmektedir. Kurumsal firmalara yada çok acil evraklar için çok uygun fiyatlar sunuyoruz. Konuyla ilgili hemen bizi arayarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

NASIL SİPARİŞ VEREBİLİRİM ?

Hemen Web sayfamız üzerinden iletişim bölümü yada direkt aşağıda ki telefon numaralarımızdan bizi arayarak siparişinizi verebilirsiniz. Siparişinizi verdikten sonra yarım saat içerisinde evraklarınız alınıp sizlere teslimatı için yola çıkar.

Şehir Dışı Kurye İletişim Bilgilerimiz:

TEL: 0212 220 22 11 PBX

CEP: 0507 179 65 66

E-MAİL: info@avrasyakurye.com

NOT: 7/24 Olarak bizlere sipariş verebilirsiniz.

avrasyakurye
avrasyakurye

No Comments

Write a Reply or Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Son Yorumlar