Sevgililer günü Moto Kurye

sevgililer günü moto kuryeYılbaşının gelmesi ile birlikte buna paralel olarak 14  şubatta bütün sevgililere sevgi dolu hediye paketlerini istediği saatte, istediği adrese götürüp teslim ediyoruz.

Avrasya kuryenin her zaman yeni hizmet anlayışını sizlere kolaylık sağlayabilmesi için sürekli yeni çözümler üretiyoruz. bu bağlamda 14 şubatın gelmesi ile birlikte sevdiklerinize hediyelerini yada sürprizlerinizi kargo firmalarına vererek günlerce beklemenize gerek kalmadan götürüp 45 dakika içerisinde teslim ediyoruz.

KİMLER SEVGİLİLER GÜNÜ KURYE HİZMETİNDEN FAYDALANABİLİR ?

İster abonemiz olun, İsterseniz de abonemiz olmayın bizi arayan herkese sevgililer günü kurye hizmeti sağlıyoruz hemde 24 saat kesintisiz. Sizler bizi arayın sadece sipariş verin gerisini bizim tecrübeli ve hızlı moto kurye personellerimize bırakınız. Sizlerden örneğin saat 14:00 da alınan hediye paketlerinizi 14:45’te istediğiniz adrese götürüp teslim ediyoruz. Bu hizmetimiz için tek yapmanız gereken TEL: 0212 220 22 11  CEP: 0507 179 65 66 Nolu numaralarımızı arayarak bizlere sipariş vermektir.

SEVGİLİLER GÜNÜ KURYE NEDİR ?

Sevgililer günü moto kurye hizmeti gün içerisinde yada akşam 19:00’dan sonra bizleri arayarak sevdiklerinize göndermek istediğiniz hediyeleri bizlere bildirerek ister sizden alıp götürelim, isterseniz de hediyeyi satın aldığınız adresten alıp götürüp sevdiklerinize ulaştırmak amacı ile bizlere helen yoğun talepten dolayı sunmuş olduğumuz 24 saat kesintisiz hizmet anlayışıdır.

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ !

Sevgililer gününe özel olarak sizlere 24 saat kesintisiz kurye hizmeti sağlamakla birlikte bir gün önceden de bizlere sipariş ve hediye paketlerinizi vererek avrasya kurye emanet dolaplarında hediye paketlerinizi muhafaza ederek istediğiniz gün ve saatler de götürüp teslimatlar gerçekleştiriyoruz.

İstediğiniz taktirde teslimat yapıldıktan sonra sizlere E-MAİL yada SMS yolu ile sizlere teslimat raporlarını anında gönderebiliriz.

NASIL SİPARİŞ VEREBİLİRSİNİZ ?

Bizleri call center personellerimiz yolu ile ulaşabilirsiniz

TEL: 0212 220 22 11 PBX

            0212 222 86 02

CEP: 0542 7772691 

Nolu numaralardan arayarak moto kurye talebinde bulunabilirsiniz.

 

avrasyakurye
avrasyakurye

No Comments

Write a Reply or Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Son Yorumlar