Tahsilatlı Ürün Dağıtımı

Bizler her zaman sizlerin ihtiyaçlarına cevap verebilmek için hizmet kalitemizi ve hizmet kategorilerimizin üstüne ekleme yaparak sürekli yeniliyoruz. Bünyemize kattığımız yeni personel, araç ve teknik donanım ürünleri ile size sağladığımız hizmetin seviyesi maxsimum seviyeye çıkarmış bulunuyoruz.

tahsilatlı ürün dağıtımıBu çerçeve de artık İnternet üzerinden yapmış olduğunuz ürün vb gibi satışlar yada aylık olarak gönderdiğiniz faturaların tahsilatlarını sizlerin belirlemiş olduğu saatlerde müşterilerinize gidip ürünün teslimatını yapıp ödemelerini sizin adınıza müşterinizden alıp hemen 24 saat içerisinde sizlere paranızı gönderiyoruz.

Tahsilatlı ürün dağıtımı konusunda bünyemizde profesyonel ekipler bulundurmaktan öte başka firmalar gibi dağıtım personelleri kullanmıyoruz. Satmış olduğunuz ürünlerin tahsilatlı gönderi ücretlerini kendi bünyemizde olan kurye personelleri göndererek gerçekleştiriyoruz. Ürün teslimatlarında moto kurye kullanmamızın sebebi tamamen iş akışını hızlandırıp müşterilerinizin günlerce tahsilatlı ürün dağıtımı için beklemesine gerek kalmayacaktır.

3 Farklı ürün dağıtım hizmet şeklimiz mevcuttur. Bunları şu şekilde sıralayabiliriz.

  1. Saatlik tahsilatlı ürün dağıtımı
  2. Günlük tahsilatlı ürün dağıtımı
  3. Haftalık tahsilatlı ürün dağıtımı

Saatlik ürün dağıtımı : Bu hizmetimizde ürünlerinizi gün içerisinde siz sipariş verdiğiniz andan itibaren gelip hemen sizin bulunduğunuz adresten alarak gideceği adrese en fazla 3 saat içerisinde götürüp teslimatını yapıyoruz. Bu süre mesafeye bağlı olarak 30 dakika ile 3 saat içerisinde değişmektedir. Şuanda bu hizmet şeklimiz sattığı ürün kategorisine bağlı olarak birçok müşterimiz tarafından kullanılmaktadır.

Günlük ürün dağıtımı: Bu hizmet şeklimiz ise bir gün öncesinden sizlerden ürünleri ve teslimatı yapılacak evrakların adres Data bilgilerini alarak ertesi gün sabah 08:30’dan itibaren kurye personellerimiz ile gidecekleri adreslere bağlı olarak dağıtıma başlanır. Bu şuanda en çok müşterilerimiz tarafından teslim edilen hizmet şeklidir. bu hizmetimizde sattığınız ürün adetlerine göre çok uygun fiyatlarda sunmaktayız.

Haftalık ürün teslimatı : Bu hizmetimizde sizlerden ürünleri toplu şekilde alarak sattığınız bütün ürünlerin teslimatlarını tüm TÜRKİYE Genelinde müşterilerinize götürüp teslimatını gerçekleştirerek ödemelerini alıyoruz. Almış olduğumuz ödemeler en fazla 24 saat içerisinde sizlere iadesini sağlıyoruz.

SİZ ÜRÜNLERİNİZİ SATIN BİZ HEMEN TAHSİLATLI ÜRÜN DAĞITIMI HİZMETİMİZ İLE HEMEN TESLİMATINI YAPIP ÖDEMELERİNİ 24 SAAT İÇERİSİNDE SİZLERE GÖNDERELİM.

TAHSİLATLI ÜRÜN DAĞITIM TESLİMAT SÜRELERİ !

Süreler tamamen sizin satmış olduğunuz ürünün teslimatının acillik durumuna bağlı olarak ister 3 saat içerisinde, ister aynı gün, ister ertesi gün, isterseniz de haftalık olarak götürüp kapıda ürün dağıtımı hizmetimiz ile teslimatlarını gerçekleştirelim.

TAHSİLATLI ÜRÜN DAĞITIMI FİYATLARI ?

Tahsilatlı ürün dağıtımı fiyatlarımız şuanda ki piyasa da bulunan bütün firmalara göre en uygun olup, Teslimatları bünyemizde bulunan motorlu kurye personelleri ile gerçekleştiririz.

 HEMEN SİPARİŞ VE DETAYLI BİLGİ İÇİN :

TEL: 0212 220 22 11

GSM: 0507 179 65 66 

avrasyakurye
avrasyakurye

No Comments

Write a Reply or Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Son Yorumlar