Tatil Kurye

tatil-kuryeFirmamız sürekli yeni hizmet anlayışı ile sizlere yepyeni bir hizmetimizi tanıyoruz. Tatil kurye hizmeti ile sizler ister tatilde olun istersenizde iş seyahatinde olun ofis yada iş yerinizde ki işleri biz yapıyoruz. Bünyemiz de bulunan profesyonel personeller ile sizlere acil yapılması gereken işlerinizi firmamıza telefon yolu ile bildirdikten sonra hemen tatil kuryesi personellerimizi direkt olarak sizin işler için yönlendirip hemen işlerinizin akışını sağlamak için görevlendiriyoruz. Normal evrak, sözleşme, fatura, dokuman, vb gibi her türlü şirket ve işyeri evraklarınıza çok hızlı şekilde çözümler sunuyoruz.

Firmamız sizlere tatil kurye, tatil moto kurye, tatil express kurye, tatil acil kurye, tatil kurye kiralama, tatil motorlu kurye hizmetleri sağlayarak sizlere kalıcı çözümler sunuyoruz.

NOT: Lütfen sipariş verirken işlerinizin hızlı akışı olabilmesi için bizlere adres bilgileri, evraklarla yapılacak işlermleri, noter işlemleri, evrakların kime teslim edileceği gibi her türlü gerki bilgileri firmamıza vermeniz gerekmektedir. Aksi durumda evraklarınızın teslimatı ve vb gibi işlemler daha uzun sürebilir.

Ayrıca motor tutkunları için sizler tatilinize gidin biz size tatilde olduğunuz yere motorunuzu getirelim sizler uçakta rahat yolculuk edin.tatil-moto-kurye

Firmamız herzaman sizlerin ihtiyaçlarına göre kalıcı çözümler sunarak ihtiyaç taleplerinize göre de yeni hizmetler sunarız.

Tatil kurye fiyatlarımız standart kurye fiyatları ile aynı olup herhangi ek bir ücret ödemenize gerek yoktur.

avrasyakurye
avrasyakurye

No Comments

Write a Reply or Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Son Yorumlar