Tekstil Kurye

İstanbul ili içerisinde TEKSTİL firmalarına özel olarak bünyemizde yetiştirdiğimiz tekstil kurye personelleri ile hizmet ediyoruz. Buna ek olarak isteyen tekstil firmalarında tecrübeli personellerimiz istihdam ediyoruz.

tekstil kuryeSürekli olarak yeni hizmet anlayışlarının ortaya çıkmasıyla birlikte bizlere gelen talepler çerçevesinde istanbul içerisinde bulunan tekstil firmalarına bünyemizde yetiştirdiğimiz profesyonel ekibimiz ile gün içerisinde acil gitmesi gereken numune, evrak, sözleşme, tekstil ürünleri veya herhangi acil ihtiyaç eşyalarınız istediğiniz adresten alıp yada sizin adresinizden alıp gideceği adreslere tekstil kurye personellerimizle 45 dakika ile 90 dakika içerisinde ulaştırıyoruz.

NEDEN TEKSTİL KURYE ?

Çünkü bu hizmette sizlere sürekli olarak yetiştirdiğimiz ve işlerinizi sürekli yapan personellerimiz gönderip işlerinizin akışını hiç bir şekilde aksatmadan ve İstanbul’un yoğun trafiğinde hiç süre kaybetmeden tekstil moto kurye personellerimiz evraklarınızı istediğiniz saatlerde müşterilerinize ulaştırarak sizlerin daha yüksek kazanç sağlamanız için katkıda bulunmakla birlikte hızlı hizmetlerinizle de müşteri memnuniyetlerinizi en yüksek seviye çıkartır.

İstediğiniz taktirde ise yetiştirdiğimiz personellerimizi sizlere PART TİME yada FULL TİME istihdam ederek kalıcı çözümlerde üretebiliriz.

Ayrıca sizlere en uygun fiyatları en iyi şartlarda sunmak amacıyla bizlere günlük yoğunluğunuzu belirttiğiniz taktirde müşteri temsilcilerimiz sizler için en uygun fiyat tarifesinden faydalanmanız için yardımcı olurlar.

Şuanda bu hizmetimiz de TEKSTİL sektöründe ortalama 120 firma ile çalışarak onlara tekstil kurye hizmetini sorunsuz bir şekilde sağlamaktayız.

Sizlerde bu hizmetimiz ile ilgili bilgi ve detaylara sahip olmak istiyorsanız lütfen bizi arayınız.

TEL: 0212 220 22 11 PBX  GSM: 0507 179 65 66 Nolu numaralardan bize ulaşabilirsiniz.

avrasyakurye
avrasyakurye

No Comments

Write a Reply or Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Son Yorumlar