Toplu Dağıtım

toplu dağıtımSizlerin ihtiyaçları için bir seferde toplu olarak dağıtılması gereken yada her ay düzenli olarak gönderdiğiniz broşür, dergi, sözleşme, evrak ve fatura gibi her türlü toplu dağıtım evraklarınızı gün içerisinde yada acil durumuna göre 180 dakika içerisinde götürüp müşterilerinize teslim ediyoruz.

Toplu dağıtım hizmetinde fiyatlar tamamen gönderimi yapılacak evrak boyutları, gönderi adedi ve gönderilerin dağıtılacağı semtlere bağlı olarak değişir. istanbul toplu dağıtım evraklarınız isteğe bağlı olarak adreslere imzalı dağıtım yada imzasız dağıtım şeklinde iki farklı kategoriyi baz alarak dağıtılır.

imzalı dağıtım : Bu hizmetimizde göndermiş olduğunuz evrakları profesyonel personellerimiz tarafından sizlerde toplu bir şekilde alınarak gideceği adrese götürüp müşterilerinize ad, soyad vede imza şeklinde teslim edilir. İmza vermeyen hiç kimseye imzalı dağıtım evrakları verilmez. İmza vermek istemeyen kişi olduğu taktirde hemen sizlere telefon yolu ile dönüş yapılarak bilgi verilir.

imzasız dağıtım: Bu hizmetimizde genelde broşür yada tanıtım amaçlı gönderi yapan firmalar yararlanır. Evraklar belirtmiş olduğunuz adreslere götürüp teslimatı yapılır. Ayrıca fiyat tarifesi imzasız dağıtım olarak çok uygundur.

Ayrıca dağıtımını yaptığımız başlıca gönderiler şunlardır:

  • Broşür dağıtımı
  • İnsert dağıtımı
  • Dergi dağıtımı
  • İmzalı dağıtım
  • İmzası Dağıtım
  • Fatura Dağıtımı
  • Araçlı dağıtım

İstanbul içerisinde ihtiyaçlarınız durumunda çok acil durumlarda 3 saat içerisinde dağıtımı yapılacak toplu siparişleriniz için kısa sürede kalıcı çözümler üretiyoruz.

Toplu Dağıtım İle İlgili Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayınız.

0212 220 22 11

0507 179 65 66

avrasyakurye
avrasyakurye

No Comments

Write a Reply or Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Son Yorumlar