Toplu Kurye Dağıtım

Toplu kurye dağıtım servisiyle İstanbul içi toplu evraklarınız için özel olarak sizlere hızlı ve kalıcı çözümler üretmek amacıyla toplu kurye dağıtım işleriniz için standart tek fiyat ve saatli teslimatlar gerçekleştiriyoruz. Aylık yada haftalık olarak şirketlerinizden diğer çalıştığınız firmalara göndereceğiniz fatura, irsaliye, sipariş formu, sözleşme, tanıtım evrakı, dergi, kitap, davetiye gibi her türlü evrakı sizlerden alıp kurye dağıtım personellerimiz ile gün içini beklemeden 3 saat içerisinde istediğiniz bütün adreslere çok uygun fiyatlara teslimatları gerçekleştiriyoruz.

toplu kurye dağıtımProfesyonel 40 kişilik toplu kurye dağıtım ekibimiz ile siparişlerinizi hiç bir şekilde zaman aksaması yaşatmadan gideceği adreslere götürüp belirtmiş olduğunuz kişilere isim imza karşılığında teslimatı gerçekleştiriyoruz. Teslimatı yapılan kurye dağıtım evraklarınızı sizlere anında mail yolu ile detaylı bilgi ve raporları gönderiyoruz. Sizlerden tek istediğimiz bizlere toplu dağıtım evraklarınızı düzgün bir şekilde ve adres detayıyla birlikte vermeniz gerekir.

TOPLU DAĞITIM TESLİMAT SÜRELERİ !

Evrakları sizlerin isteğine bağlı olarak 3 saat içerisinde teslimat, gün içi teslimat, ertesi gün teslimat, haftalık dağıtım teslimatı, aylık toplu dağıtım teslimatı şeklinde gerçekleştirebilirsiniz. Tamamen sizin isteğinize bağlı olarak istediğiniz adetlerde istemiş olduğunuz sürelerde götürüp teslimatları gerçekleştirebiliriz.

TOPLU DAĞITIM FİYATLARI ?

Fiyatlarımız tamamı ile sizlerin bizlerden talep edeceği hizmet şekline göre değişmektedir ama en önemlisi sizlere İstanbul içi yada şehir dışı tek fiyat uygulaması sunuyoruz. Örnek vermek gerekirse İstanbul içi toplu kurye dağıtım evrak adedi 100 ise adres başı 5 TL gibi standart fiyat uygulamalarımız söz konusudur.

DETAYLI BİLGİ VE SORULARINIZ İÇİN:

Telefon: 0212 220 22 11 PBX

Faks: 0212 222 86 03

Gsm: 0507 179 65 66

avrasyakurye
avrasyakurye

No Comments

Write a Reply or Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Son Yorumlar