Ucuz Kurye

Sizlere 2014 Yaz aylarının gelmesi ile birlikte ucuz kurye hizmetimizi başlatmış bulunuyoruz. Özellikle İstanbul 1. bölge de yer alan mecidiyeköy kurye, maslak kurye, şişli kurye, taksim kurye, levent kurye, beyoğlu kurye, okmeydanı kurye, perpa kurye, beşiktaş kurye, istinye kurye, ortaköy kurye, kalamış kurye, zincirlikuyu kurye, etiler kurye arayan firmalar için yüksek maliyetli kurye giderlerinizi engellemek için ucuz kurye ve ucuz moto kurye hizmetimizi başlatmış bulunuyoruz.

Normal kurye teslimat süreleri istanbul içi 45 dakika ile 3 saat olarak değişir. Bizler de avrasya kurye olarak sizlere gün içi teslimat yaparak standart kurye fiyatlandırması yapıyoruz.

NEDEN UCUZ KURYE ?

Sizleri yoğun olan gönderileriniz için standart fiyatlar belirleyerek aylık olarak çok yüksek motokurye ödemeleri yapmanıza gerek kalmayacaktır. Ayrıca evraklarınız profesyonel istanbul içini çok iyi adres olarak bilen personellerimiz tarafından garantili bir şekilde gideceği adrese götürüp teslimatı yapılır teslimatı yapılan evrak yada paketler hemen size mail yada telefon yolu ile sizlere geri dönüş yapılarak bilgilendirilirsiniz.

UCUZ KURYE TESLİMAT SÜRELERİ !

İstanbul içerisinde sizlere standart fiyatlar uygulayarak teslimat sürelerimiz 3 saat ile 6 saat arası değişmektedir. Acil olan gönderilerinizi ise 45 dakika ile 3 saat arasında teslim ediyoruz.

ucuz-kurye

UCUZ KURYE FİYATLARI !

Bu hizmetimizde firmanızın ekonomik anlamda daha kar sağlaması amacı ile 5 TL’den başlayan standart ücretlerimiz mevcuttur. Daha detaylı ucuz kurye fiyatları almak için firmamız ile iletişime geçerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

NOT: Ucuz kurye hizmetimiz de evrak teslimat sürelerimiz normal evrak teslimat sürelerinin 2 katıdır. bu paralel olarak kurye fiyatları ile % daha indirimlidir.

NASIL ABONE OLUP SİPARİŞ VEREBİLİRİM ?

Firmamıza abone olmak için tek yapmanız gereken bizleri arayarak kurumsal pazarlama departmanı bölümünden yetkili arkadaşlarımızla görüşüp işlerinizin akışı ile ilgili detaylı bilgiler vererek çok uygun fiyatlardan faydalanabilirsiniz. Ayrıca firmamızda kurumsal pazarlama departmanı ile görüştükten sonra abone olmanız durumunda istediğiniz andan itibaren çok kolay istanbul ucuz kurye siparişi verebilirsiniz. CALL CENTER Ekibimiz sizlere 7/24 kesintisiz ucuz kurye hizmeti sağlar.

DETAYLI BİLGİ VE İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ:

TEL: 0212 220 22 11 PBX

FAX: 0212 222 86 02

GSM: 0507 179 65 66

E-MAİL: info@avrasyakurye.com

avrasyakurye
avrasyakurye

No Comments

Write a Reply or Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Son Yorumlar