Vip Kurye

vip kuryeHer geçen hizmet ağımızı genişleterek ilerlediğimiz kurye sektörüne sizlerin ihtiyaçları çerçevesin de yepyeni bir hizmetimizi sizlere tanıtıyoruz. Özellikle istanbul içerisinde yer alan firmalara özel olarak uyguladığımız vip kurye gönderi hizmetimiz 7/24 kesintisiz olarak sizlere sunuyoruz.

VİP KURYE NEDİR ?

Vip kurye çok çok acil olan ihtiyaçlarınız için sizlere firmamızdan firekt olarak motorlu personelimizi gönderip sadece sizin işinizi yapmakla görevlendiriyoruz. Bu sebeple size gönderilen personel sizin vereceğiniz adres ve sipariş bilgisi dahilinde hiç bir şekilde başka bir adrese uğramadan, yolda gördüğü arkadaşıyla sohbet etmeden, trafiğin olduğu yerlerde araçların arasından sağdan sola hiç durmadan yada trafiğinn bile kilit olduğu yerlerde kaldırımda çok seri bir şekilde evraklarınızı alıp gideceği adrese İstanbul içerisinde minimun 10 Dakika maximun ise 1 saat içerisinde teslimat gerçekleştirir.

VİP KURYE HİZMETİNDEN KİMLER FAYDALANABİLİR ?

Bu hizmetimiz abone müşterilerimize özel olmakla birlikte abone olmayan herkes bu ihtiyaç taleplerini bize illetikleri zaman hemen hızlı bir şekilde vir moto kurye personelimizi kendilerine yönlendirerek işlerin akışını hızlandırmaya yardımcı oluruz. Öncelik olarak abone müşterilerimize hizmet verdiğimizi de belirtmek zorundayız. Ayrıca isteyen herkes çok kolay bir şekilde abone olup hemen sipariş verebilirsiniz. Tek yapmanız gereken bizi aramaktır.

TESLİMAT SÜRELERİMİZ !

Teslimat sürelerimiz en yakın 10 dakika en uzak mesafeye ise 60 dakika‘dır.

VİP MOTO KURYE ÜCRETLERİ !

Bu hizmetimiz de siparişinizin mesafesine bağlı olarak fiyatlar değişir. normal fiyatlara göre farklı bir fiyat tarifesi uygulanır.

NASIL SİPARİŞ VEREBİLİRİM ?

Öncelik istanbul vip kurye için abone müşterilerimiz olmakla birlikte isteyen herkes hemen bizi arayarak sipariş verebilir.

AVRASYA KURYE

Vip Kurye Hizmetleri

0212 220 22 11

 

04.08.2014

avrasyakurye
avrasyakurye

No Comments

Write a Reply or Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Son Yorumlar