Yeni Yıl Kurye

yeni-yil-kurye
yeni yıl kurye

2015 Yılını bitirip 2016 yılına girerken yeni yıl kurye ile birlikte sizlere sevdiklerinize ulaştırmak istediğiniz her türlü hediyeyi istediğiniz saatte istediğiniz adreslere götürüp yeni yıl kurye hizmeti ile birlikte teslim ediyoruz.

Bünyemizde bulunan 65 adet motorlu personelimiz ile birlikte sizlere yeni yılın ilk ışıklarına kadar 24 saat boyunca kesintisiz hizmet sağlamayı hedefliyoruz.

SAATLİ TESLİMAT;

Bizlere siparişlerinizi bir hafta önce yada bir gün önceden saatli olarak verebilirsiniz nasıl mı ?

Çağrı merkezimiz 0212 220 22 11 nolu telefonu arayarak siparişinizi istediğiniz saatte istediğiniz adresten alıp 180 dakika içerisinde götürüp teslimatını gerçekleştirebiliriz yada siparişinizi bir hafta, bir gün yada aynı gün sizlerden alıp sizin istediğiniz saatte teslimatını gerçekleştiriyoruz.

YENİ YIL KURYE FİYATLARI !

Avrasya kurye olarak her zaman sizlere en iyi hizmet kalitesinin yanında en uygun fiyatı yeni yıl kurye hizmeti ile sağlıyoruz.

İstanbul içerisini çeşitli bölgelere bölerek sizlerden gelecek siparişler için standart tek fiyat uygulaması gerçekleştiriyoruz.

Motorlu personellerimiz sizlerden gelen siparişleri hiçbir adrese uğramadan direkt olarak gideceği adrese belirttiğiniz sürelerde teslimatlarını gerçekleştiriyoruz.

TESLİMAT RAPORLARI

Teslimatları gerçekleştirdikten sonra sizlere E-mail yolu ile siparişin saat kaçta kime teslimat yapıldığına dair detaylı bir raporlama sunmaktayız.

Avrasya kurye olarak kurulduğumuz 2001 yılından beri sürekli olarak yeni hizmet ağı ve müşteri memnuniyetini yüksekte tutarak sizlerin her zaman kaliteli hizmeti uygun fiyata alma politikasıyla birleştirerek sizlerin sürekli olarak yaşamış olduğunuz kurye problemini kafanızdan siliyoruz.

% 50 İNDİRİMLİ YENİ YIL KURYE

Kurye abonelik sistemimize geçiş sağlayarak normal olan motor kurye gönderilerinizi % 50 net olacak şekilde indirimli yapabilirsiniz.

Abonelik için herhangi bir koşul aramadan sadece bizlere sürekli olarak kurye ihtiyaçlarınız için bizimle çalışmaya söz verdiğiniz taktirde sizlere % 50 indirimli hizmet vermeyi taahhüt ediyoruz.

Kurye abonelik ile ilgili olarak diğer sayfada belirtmiş olduğumuz hususları daha detaylı inceleyebilirsiniz.

Ayrıca çağrı merkezimizi arayarak her türlü sorularınızı ve hizmet almak istediğiniz kurye ihtiyaçlarınızı belirterek sizlere en uygun abonelik şeklini önerebiliriz.

Avrasya Kurye Hizmetleri

0212 220 22 11

Etiketler:
avrasyakurye
avrasyakurye

No Comments

Write a Reply or Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Son Yorumlar