Yenibosna Moto Kurye

İstanbulun en kalabalık ve ulaşım açısından en rahat semtlerinden biri olan Yenibosna semti için özel olarak hazırlamış olduğumuz hizmet kalitesi yüksek yenibosna moto kurye servisini başlatmış bulunmaktayız. Bölgesel olarak kurye haritasında 7.Bölge de yer alan yenibosna semti için birçok kampanya ve indirim fırsatı sunuyoruz.

yenibosna moto kuryeÖzellikle kurumsal ve özel şirketlere özel aboneliklere sunarak hem günlerce kargo firmalarıyla evrak göndermekten hemde bireysel olarak çalışan kurye elemanlarından kurtarıyoruz. Profesyonel anlamda sizlere kurumsal moto kurye firması hüviyetinde hizmet sunarak evraklarınız çok hızlı şekilde adreslere götürüp teslimatları gerçekleştiriyoruz. Evraklarınızı müşterilerinize verdikten sonra sizlere ister E-MAİL isterseniz de SMS olarak anında bilgi gönderiyoruz. Bu bilgi de evrakın kimin teslim aldığı, evrakı hangi saat süresinde teslim aldığı, evrak ücretiniz, evrakı teslim eden kurye personel bilgileri gibi bir çok detaya sahip olabilirsiniz.

Ayrıca evraklarınızı teslim ederken teslim edilen kişinin ad-soyad ve imza karşılığı şeklinde teslim ediyoruz. Evraklarınız hiçbir şekilde imza alınmadan teslim edilmez.

Yenibosna kurye hizmetimiz aşağıda hizmet veren firmalara özel olarak indirimlidir:

  • Yenibosna tekstil firmaları
  • Yenibosna Online alışveriş firmaları
  • Yenibosna özel şirketler
  • Yenibosna tur firmaları
  • Tercüme firmaları
  • Danışmanlık şirketleri
  • analiz şirketleri
  • yurtdışı hizmet veren firmalar
  • yurt içi hizmet veren şirketler vb gibi hertürlü özel ve kamu kuruluşları

Yukarı da bahsettiğimiz firmalar içerisinde yer alan bütün şirketlere koşulsuz abonelik sistemimize geçerek % 40 indirimli olarak yenibosna moto kurye gönderilerini 24 saat hizmet alarak gönderebilirsiniz.

Bizleri www.google.com.tr üzerinden yenibosna kurye firmaları, yenibosna kurye şirketleri, yenibosna kurye fiyatları gibi kelimeler ile aratıpta ulaşabilirsiniz.

Yenibosna kurye personellerimiz gün içerisinde sürekli olarak sizlerden gelecek siparişler içerisinde semt içerisinde sürekli olarak beklemektedirler. Sizler siparişi verdiğiniz andan itibaren istanbulun en uzak mesafesi dahil 150 dakika içerisinde evraklarınızı gönderdiğiniz adres ve firmalara teslim ediyoruz.

YENİBOSNA MOTO KURYE FİYATLARI !

Fiyatlarımız firmalara özel olup günlük ve aylık olarak gönderi yoğunluğuna bağlı olarak değişmektedir. Firmanızın hizmet verdiği sektör ve gönder bilginizi bizlere ileterek en uygun fiyat tarifesini sizlere sunalım.

DETAYLI BİLGİ İÇİN:

0212 220 22 11 PBX

0507 179 65 66

avrasyakurye
avrasyakurye

No Comments

Write a Reply or Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Son Yorumlar