Yılbaşı Moto Kurye

yılbaşı moto kuryeYeni yılın yaklaşması ile birlikte herkes sevdiklerine hediye arama konusunda telaş yapmaya başlamış bulunmaktadır. Bu telaşınızı bir şekilde çözdükten sonra en önemli sorun yılbaşı günü yada yılbaşı gecesi hediyelerinizi nasıl ve ne şekilde göndereceğiniz en büyük sorununuz ise çözüm için doğru adrestesiniz.

Avrasya motorlu kurye hizmetleri olarak sizlere yılbaşı günü ve yılbaşı gecesi yılbaşı moto kurye hizmetimizi sunuyoruz. Almış olduğunuz hediyeleri gelip sizin adresinizden alıp gideceği adrese sevdiklerinize istemiş olduğunuz saat ve günlerde teslim ediyoruz.

NASIL MI ?

Çok basit bizleri yılbaşından 1 hafta öncesinden başlayarak 1 gün kalaya kadar arayıp hediyelerinizin siparişlerini eksiksiz olarak verip teslim olmasını istediğiniz adres ve saatlerde yılbaşı kurye personelimiz siparişlerinizin teslimatlarını gerçekleştirir.

YILBAŞI MOTO KURYE FİYATLARI ?

Yılbaşı moto kurye fiyatlandırma sistemimiz çok uygun fiyatlara olup göndereceğiniz semt ve ilçelerin mesafesine bağlı olarak değişmektedir. Fiyatlandırma konusunda müşteri temsilcilerimizi arayarak detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

İLETİŞİM: 0212 220 22 11

                     0212 222 86 02

                     0507 179 65 66

YILBAŞI KURYE TESLİMAT SÜRELERİMİZ !

Size özel olarak verilen bu hizmette istediğiniz saatlerde siparişler sevdiklerinize teslim edilir. Ayrıca gün içerisinde vereceğiniz siparişler ise 45 dakika ile 150 dakika içerisinde gideceği adreslere teslimatları gerçekleştirilir.

KİMLER SİPARİŞ VEREBİLİR ?

Bizi ister yılbaşı motorlu kurye abonesi olun, ister hiç abone olmayın direkt olarak bizleri arayarak yılbaşı kurye talebinde bulunabilirsiniz.

HEMEN NASIL SİPARİŞ VEREBİLİRİM ?

Hemen müşteri temsilci personellerimizi arayarak yılbaşı kurye talebinde bulunmak istiyorum dediğiniz taktirde personelimiz hemen siparişlerinizin bilgilerini aldıktan sonra vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda personel yönlendirilmesi yapılır.

NOT: LÜTFEN SİPARİŞ VERİRKEN VERECEĞİNİZ BÜTÜN BİLGİLERİ ( ADRES, TELEFON ) EKSİKSİZ OLARAK TARAFIMIZA İLETİNİZ.

 

avrasyakurye
avrasyakurye

No Comments

Write a Reply or Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Son Yorumlar