Yurtdışı Kurye

yurtdışı kurye Sizlerin ihtiyaçları çerçevesinde ve hemen hızlı çözümler sunabilmek amacıyla sizlere yurt dışı kurye ve yurt dışı moto kurye hizmetleri sunmaya başlamış bulunmaktayız. Özellikle Avrupa birliği ülkeleri olan ve sürekli ticaret yaptığınız ülkelere profesyonel anlamda yurtdışı kurye ve yurtdışı moto kurye hizmeti sunuyoruz.

Yurt dışında birçok ülke de büyük firmalar ile sözleşmeler imzalayarak acenta olarak çalışmaya başlamış bulunuyoruz. İstemiş olduğunu ülke yada şehre çok hızlı bir şekilde evraklarınızı, sözleşmelerinizi, iş evraklarınızı ve her türlü gitmesini istediğiniz bütün emtiaları sizlerden alıp gideceği adrese teslimatlarını profesyonel şekilde yapıyoruz.

Artık haftalarca yada aylarca göndermiş olduğunuz evraklarınızı beklemenize gerek yok çünkü Avrasya motor kurye sizlere yurtdışı kurye hizmeti ile çok daha kısa süreler de hizmet sunuyor.

Acil yurt dışı kurye 

Çok acil gitmesi gereken evraklarınızı farklı bir şekilde tarife uygulayarak ulaşması gereken zamandan çok daha önce sizlerin istediği süreler de teslimatlar yapıyoruz. acil yurtdışı kurye yada acil yurtdışı gönderi siparişleriniz de evraklarınız hiç bir şekilde acentalar da beklemeden hemen teslimatları yapılır.

YURTDIŞI KURYE TESLİMAT SÜRELERİ !

Evraklarınızı göndereceğiniz ülkeye bağlı olarak değişmekle birlikte aynı gün teslimat, ertesi gün teslimat yada 1 hafta içerisinde teslimat şekillerimiz bulunuyor. İddialıyız evraklarınızı istediğiniz tarihler de teslimatlarını gerçekleştiriyoruz.

YURTDIŞI TESLİMAT RAPORLARI !

Evraklarınız istediğiniz ülke ve firma yada şahıslara teslim olduktan sonra telefonunuza kısa mesaj yada e-mail yolu ile sizlere detaylı şekilde rapor sunuyoruz.

DETAY RAPORUNA ÖRNEK VERMEK GEREKİRSE :

TESLİMATI YAPILAN FİRMA:

TESLİMATI YAPILAN KİŞİ:

TESLİMATIN YAPILDIĞI TARİH:

TESLİMATIN YAPILDIĞI SAAT:

TESLİMATTA AÇIKLAMASINI YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ BİLGİ:

acil yurtdışı kuryeAyrıca bu teslimat bilgilerine ek olarak geri getirilmesi gereken evrakları bize bağlı acentalar da bulunan personellerimiz evrakları alıp size geri şekilde teslimatları yapılır.

Yurt dışına gönderilecek yurt dışı kurye evraklarınız İstanbul merkezli olarak toplanıp buradan diğer ülke ve şehirlere dağılımı yapılır.

Ayrıca size vereceğimiz kod ile evraklarınızın nerede olduğu ile ilgili olarak gerekli takibi yapabileceksiniz.

YURT DIŞI KURYE FİYATLARI ?

Yurt dışına göndereceğiniz evrakların yatay ve dikey olarak boyutlarını ölçüp ve gramajına bağlı olarak ölçülüp sizlere fiyat verilir.

HEMEN SİPARİŞ İÇİN İLETİŞİM BÖLÜMÜNDEN BİZİ ARAYABİLİRSİNİZ.

 

avrasyakurye
avrasyakurye

No Comments

Write a Reply or Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Son Yorumlar