Adalar Kurye

adalar kuryeİstanbul Marmara denizin ortasında yer alan adalar özellikle turistik ve ekonomik anlamda çok büyük İstanbul iline çok büyük bir katkı sağlamaktadır. Yoğun akışın bulunduğu adalar ilçesine gün içerisinde saatlik olarak adalar kurye hizmetimizi sizlere sunarak günlerce kargo firmalarının oraya gitmesini beklemenin önüne geçerek saatlik olarak evrak alım ve teslimatları gerçekleştiriyoruz.

Adalar moto kurye personellerimiz ile isterseniz herhangi bir adanın birine evrak gönderin yada tam tersi olarak herhangi bir adadan evrak alımı gerçekleştirin bu tamamen sizin isteğinize bağlı olarak bize vereceğiniz sipariş doğrultusunda siparişinizi rahatlıkla verebilirsiniz.

Hangi Adalar İçin Hizmet Veriyoruz ?

  • Büyük ada kurye
  • Heybeli ada kurye
  • Burgaz ada kurye
  • Kınalı ada kurye
  • Sedef adası kurye

Yukarıda yer alan bütün adalar için istediğiniz süre aralığında bizleri arayarak adalar kurye talebinde bulunabilirsiniz.

Siparişinizi alan personelimiz motosikleti ile Kabataş, Kadıköy yada Bostancıdan kalkan vapurlar ile sizin sipariş verdiğiniz adaya ulaşarak evrak alım ve teslimatını gerçekleştirir. Teslimatı yapılan sipariş ile ilgili olarak sizlere anlık olarak istemeniz durumunda hemen raporlama bilgisi verilir.

Adalar Kurye Fiyatları?

Adalara yapacağınız kurye gönderileri için fiyatlarımız hangi adaya ve ne kadar süre gibi durumları göre değişeceğinden dolayı buradan sizlere net bir fiyat vermemiz yanlış olur bu sebepten ötürü çağrı merkezimizi arayarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Çağrı Merkezi İletişim:

Tel: 0212 220 22 11

Neden Biz?

Gelişmiş kadromuz ile ilk kez İstanbul içerisinde adalar kurye hizmeti sağlıyoruz. Bu sebepten artık adalara istediğiniz tarih ve saatlerde sipariş alım ve teslimatını gerçekleştirebilirsiniz.

avrasyakurye
avrasyakurye

No Comments

Write a Reply or Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Son Yorumlar