E Ticaret Kurye

e ticaret kurye hizmetini anlatan sayfamızE Ticaret kurye

E ticaret kurye hizmetimiz ürün satışı yapan firma yada şahıslara özel olarak ürünlerinizi istediğiniz adresten alıp istediğiniz adreslere belirttiğiniz saat ve günlerde götürüp teslimatını gerçekleştiriyoruz. Eğer ödemesi var ise ödemesini alıp sizlere haftalık yada günlük olarak getiriyoruz.

Bu hizmetimizde herhangi bir kargo yada dağıtım firmasına bağlı kalmadan İSTANBUL İçerisinde en yakın semt yada ilçelere 45 dakika ile 2,5 saat içerisinde gerçekleştiriyoruz. Satılmış olan ürünün ödemesi alındıktan sonra firmamız tarafından sizlere mail yolu ile teslimat bilgileri detaylı olarak gönderilir.

Neden E Ticaret Kurye ?

Bu hizmetten faydalanmak isteyen müşterilerimiz kargo firmalarına bağlı kalmadan ürün hemen aynı gün içerisinde belirli saatler içerisinde teslimatı gerçekleştirilir. Ayrıca ödeme konusunda iste çok hızlı ve çözümleyici çalışmalar yaparak sizlere kaliteli hizmet sunarız.

Ayrıca ödeme konusunda nakite ödeme yapamayan müşterilere özel olarak kredi kartı pos cihazı ile ödeme yapabilirler.

E Ticaret Kurye Fiyatları ?

E-ticaret moto kurye hizmetimizde fiyatlar standart kurye fiyatları olmakla birlikte toplu ürün teslimatlarınıza uygun kampanya ve indirimli fiyatlar sunuyoruz.

Detaylı Bilgi için :

Avrasya motorlu kurye hizmetleri

Tel: 0212 220 22 11 PBX

Tel2: 0212 222 86 02   Nolu CALL CENTER Telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

 

avrasyakurye
avrasyakurye

No Comments

Write a Reply or Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Son Yorumlar