Avrasya Kurye olarak sunduğumuz E-Ticaret Kuryesi, internet üzerinden yapılan satışlarda sıkça karşılaşılan gecikme sorunlarını ortadan kaldırmak için özel olarak tasarlanmıştır.

E-TİCARET KURYESİ NE İŞE YARAR?

Günümüzde internet üzerinden yapılan alışverişlerin artmasıyla birlikte, teslimat süreçleri de önem kazanmıştır. Şirketimiz, bu ihtiyacı karşılamak ve müşterilerin memnuniyetini sağlamak adına E-Ticaret Kuryesi hizmetini sunmaktadır.

E-TİCARET KURYE HİZMETİ NASIL İŞLER?

E-Ticaret Kuryesi, satış yapan e-ticaret şirketlerinin bizimle paylaştığı sipariş bilgileri doğrultusunda moto kuryeleri harekete geçirir. Kuryeler, teslim edecekleri siparişleri alır, teslimat rotalarını oluşturur ve müşterilere zamanında ulaştırır. Her teslimatın ardından, sistemimiz teslim alan kişinin isim ve imzasını kaydeder.

E-TİCARET TESLİMATINDA GÜVENLİK

Satılan ürünlerin maddi değerine bağlı olarak sigorta seçenekleri sunuyoruz. Ürün değeri 500 TL üzeriyse, sigorta yapılmasını öneriyoruz. Sigorta, ürünlerin hasar görmesi, kaza veya kaybolma durumlarında tedarik faturasını ödemeyi taahhüt eder. Sigorta yapılmayan ürünlerin hasar görmesi veya kaybolması durumunda ise gönderi ücretinin iki katı ücret ödenmesi gerekmektedir.

E-TİCARET KURYE FİYATLANDIRMASI

Fiyatlarımız, adet başı 10 sipariş için 35 TL, 20 sipariş için 32 TL ve 20 siparişin üzeri için 30 TL’dir. Bağcılar, Kartal, Ümraniye çakmak köprüsü ve Maslak gibi bölgeleri kapsar. Avcılar, Tuzla, Sarıyer gibi extra bölgelere ise ek fiyat uygulanmaktadır. Daha fazla adetli gönderiler için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

E-TİCARET KURYE TESLİMAT SÜRELERİ

Gün içi teslimat sistemi, Bağcılar, Kartal, Ümraniye çakmak köprüsü ve Maslak bölgelerini içerir. Diğer bölgeler için teslimat sürelerini öğrenmek için lütfen bize ulaşın.

EVE ULAŞAMADIK!

Avrasya kurye hizmetimizde, eve ulaşılamadığında müşteriye veya satıcıya önceden haber verilir ve teslimat için uygun bir zaman belirlenir. Bu sayede herhangi bir zarar yaşanmaz. Daha fazla bilgi için bizimle 0212 210 59 58 numaralı hattımızdan iletişime geçebilirsiniz. Teşekkür ederiz.